۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح‌های راهداری  زرندیه اختصاص یافت

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار امسال به‌منظور بهبود وضعیت جاده‌ها و اجرای طرح‌های راهداری در حوزه نگهداری راه‌ها و ابنیه فنی به شهرستان زرندیه اختصاص یافت.

«علی زندی‌فر» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۴۰ میلیارد ریال منابع مالی برای نگهداری راه‌های شهرستان زرندیه از جمله لکه‌گیری و اجرای ماسه آسفالت راه اتصالی آزادراه ساوه - تهران به مامونیه اختصاص یافته‌ است که در قالب ۲ قرارداد به مجموع ۱۱۰ میلیارد ریال در سال جاری اجرا می ‌شود.

وی ادامه داد: ۶۰ میلیارد ریال برای لکه‌گیری و روکش آسفالت جاده ساوه - بوئین زهرا، ۳۲ میلیارد ریال برای روکش آسفالت حاده زاویه - اخترآباد و ۳۸ میلیارد ریال برای اجرای روکش آسفالت آزادراه ساوه- تهران در محدوده شهرستان زرندیه اختصاص یافته که این طرح‌ها در راستای افزایش رضایت مردم این شهرستان اجرایی می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از آغاز عملیات اجرایی طرح احداث زیرگذرهای پرندک و شهر صنعتی شهرستان زرندیه خبرداد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر ۶۶ میلیارد ریال توسط پیمانکاران در حال اجرا بوده و امید است بهره‌برداری از آن‌ها تا پایان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها آغاز شود.

زندی‌فر خاطرنشان کرد: بهبود ایمنی راه‌ها از جمله مهمترین اولویت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی است که  بخشی از این اقدامات به صورت پیمانی و بخشی به صورت امانی و با استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات سازمانی انجام می‌شود.

زرندیه با ۷۰ هزار نفر جمعیت از کانون های صنعتی، کشاورزی و باغداری استان مرکزی محسوب می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha