برترین‌های مسابقات کشوری دارت بیماران خاص در مشهد مشخص شدند

مشهد-ایرنا- رییس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای مشهد گفت: دومین دوره رقابتهای کشوری برخط دارت ویژه بیماران خاص و پیوند اعضا روز سه شنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

حجت الله اسدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابتها از ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت ماه به صورت مجازی و برخط با حضور ۵۲ ورزشکار مرد و زن از ۱۵ استان به میزبانی مشهد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات ۲۷ ورزشکار زن و  ۲۵ ورزشکار مرد به صورت جداگانه و با دستورالعمل و آئین نامه مشخص به رقابت پرداختند.

رییس هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای مشهد گفت: در بخش مردان ابوالفضل باقری از خراسان رضوی به مقام نخست دست یافت سید منصور موسوی از اصفهان دوم شد و مصطفی کشاورز از فارس و اکبر فاتحی از کرمان به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

اسدی افزود: آذر شاکریان از استان چهار محال و بختیاری در بخش بانوان مقام نخست را کسب نمود، فاطمه حسینیان از خراسان رضوی دوم شد و الهام ترکیان از  اصفهان و اعظم باقران از  استان آذربایجان شرقی به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این رقابتها ورزشکارانی با بیماری دیابت، هموفیلی، تالاسمی، ام. اس و دارای پیوند عضو از استان های خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، کردستان، تهران، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، یزد، لرستان، فارس، سمنان، گلستان، مازندران و کرمان شرکت کردند.

هم اکنون ۲۴۰ عضو رسمی و ثبت نام شده از گروه های تالاسمی، دیابت، ام. اس، هموفیلی، همودیالیز در رشته های ورزشی دارت، فوتبال، تنیس روی میز، شنا، شطرنج، دو و میدانی، تیراندازی، اسکواش و فوتبال دستی در مشهد فعالیت می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha