فولاد هرمزگان فردا به دیدار عقاب تبریز می رود

بندرعباس- ایرنا- فولاد هرمزگان در هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور فردا چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت در سالن فجر بندرعباس به دیدار عقاب تبریز می‌رود.

به گزارش عصر سه‌شنبه ایرنا، تا پایان هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور، نماینده هرمزگان در گروه اول با ۱۴ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و تیم عقاب تبریز هم با ۱۷ امتیاز در مکان سوم  ایستاده است. 
تیم فولاد هرمزگان که هنوز شانس رسیدن به مرحله نهایی لیگ دسته اول را دارند برای کسب این سه امتیاز دست از هیچ کوششی بر نمی‌دارند. 
دیدار ۲ تیم فولاد هرمزگان و عقاب تبریز از ساعت ۲۲ فرداشب در سالن فجر بندرعباس برگزار می‌شود. 
در سایر دیدارهای فردا شب گروه اول «صنعت کرمانشاه 
با نماسازان آبادان» و فولاد زرند ایرانیان میزبان ستاری قرچک است. 
تیم شهدای چوار ۶۵ ایلام در این هفته استراحت دارند. 
در گروه اول تیم نماسازان آبادان با ۲۰ امتیاز صدرنشین،شد و تیم‌های فولاد زرند ایرانیان با ۱۸ امتیاز در مکان دوم، عقاب تبریز با ۱۷ امتیاز در جای سوم و تیم فولاد هرمزگان نیز با ۱۴ امتیاز در مکان چهارم قرار گرفتند.
 تیم‌های ستاری قرچک، صنعت کرمانشاه و چوار ایلام هر کدام با ۱۰ امتیاز و برحسب تفاضل گل در مکان‌های پنجم تا هفتم ایستاده اند. 
لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور با حضور ۲۶ تیم در چهار گروه پیگیری می‌شود و از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در مرحله بعد را کسب می‌کنند.
 از گروه سوم این رقابت‌ها تیم آیندگان هرمزگان با ۲۰ امتیاز به عنوان تیم صدرنشین و تیم اسپیناس زنجان با ۱۵ به مرحله نهایی این رقابت‌ها راه یافته اند. 
تیم‌های مبل کریمی البرز و سفیر گفتمان تهران هم به لیگ دسته دوم سقوط کردند. 
مرحله اول این رقابت‌ها ٢٧ اردیبهشت ماه سالجاری به پایان می‌رسد.
 مرحله دوم این رقابت‌ها نیز در ۲ گروه چهار تیمی برگزار خواهدشد و در نهایت از هر گروه یک تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha