عوامل آدم ربایی در سرپل‌ذهاب دستگیر شدند

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۲ آدم ربا خبر داد که پس از ربودن شخصی در شهر رشت استان گیلان، آن را به شهرستان سرپل ذهاب منتقل کرده بودند.

سردار علی‌اکبر جاویدان روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع پلیس کرمانشاه از وقوع یک مورد آدم ربایی در رشت به علت اختلافات مالی و انتقال فرد گروگان به حوزه استحفاظی استان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه ادم رباها در شهرستان سرپل‌ذهاب شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی عازم محل شدند.

سردار جاویدان تاکید کرد: کارآگاهان ابتدا موفق به کشف خودروی سمند یکی از افراد گروگانگیر شده و در ادامه صاحب آن را نیز در شهر سرپل‌ذهاب دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآور شد: ماموران پلیس آگاهی در ادامه مخفیگاه دومین آدم ربا را در کوه‌های دهستان قلعه شاهین شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه نسبت به دستگیری وی و همچنین آزادسازی فرد گروگان اقدام کردند.

وی از معرفی افراد آدم ربا به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد و گفت: پلیس مقتدرانه با هرگونه ناامنی برخورد و اجازه عرض اندام به مجرمان خشن نمی‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha