نخستین نمایشگاه مجازی فناوری‌های فرهنگی در تهران برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- نخستین نمایشگاه مجازی فناوری‌های فرهنگی با هدف حمایت از فناوران این عرصه و معرفی آثار فاخر ملی در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران، معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها و بروزترین محصولات تولیدی در حوزه های مختلف و ایجاد بستری مناسب برای معرفی و فراهم آوری امکان صادرات محصولات از اهدف برگزاری این نمایشگاه مجازی فناوری های فرهنگی است.

این نمایشگاه به همت بنیادملی توسعه فناوری های فرهنگی و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران از تاریخ ۲۸ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.

 نخستن نمایشگاه فناوری های فرهنگی در بستر مجازی و به کمک نمایندگان فرهنگی خود در سازمان ارتباطات اسلامی و سفارتخانه کشورهای مختلف، امکان تبلیغات گسترده در سایر کشورها و آشنایی دیگر ملل را با آثار ارزشمند جمهوری اسلامی ایران را در حوزه فناوری‌های فرهنگی، فراهم کرده است.  

این نمایشگاه قرار است به صورت سالیانه برگزار شود و کسب و کارهای حوزه صنایع فرهنگی قابلیت‌های خود را به دیگر ملل دنیا نشان داده و در حوزه صادرات صنایع فرهنگی بیش از پیش ورود کنند.

 "صنایع دستی، گردشگری، آموزش الکترونیک، تبلیغات، چاپ ونشر، موسیقی، مدولباس، دکوراسیون و معماری، بازی های یارانه ای از جمله رویدادهای فرهنگی است که دراولین نمایشگاه مجازی فناوری های فرهنگی در معرض نمایش  علاقمندان به این حوزه قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha