بیش از ۶ هزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان ملایر توزیع شد

همدان- ایرنا- ۶ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب سومین مرحله رزمایش «کمک مومنانه» در آستانه عید فطر توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ناحیه ملایر تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش ایرنا، امام جمعه ملایر روز سه‌شنبه در سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه که در ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر برگزار شد، اظهار داشت: رزمایش کمک مومنانه یکی از افتخارات خیران این شهرستان است که تاکنون حمایتهای خوبی از نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا داشتند.

حجت الاسلام «محمدباقر برقراری» افزود: همدلی، مهربانی و نوع‌دوستی در کمک‌های مومنانه، مهر و محبت دوران دفاع مقدس را تداعی می‌کند که آثار و برکت‌های فراوانی را به دنبال دارد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون طی سه مرحله، ۶ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، گروه‌های بسیجی و جهادی، کمیته امداد، خیران و نیکوکاران این شهرستان تهیه و بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع شده است.

سرهنگ «سیدجواد حسینی» افزود: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ۵۰۰ بسته معیشتی، در مرحله دوم همزمان با نیمه رمضان و ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) ۷۰۰ بسته معیشتی و در مرحله سوم نیز بیش از پنج هزار بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان همچنین هشت سری جهیزیه، ۲۰۰ دست البسه، ۵۰۰ کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی، پنج دستگاه تبلت و ۱۵ راس گوسفند تهیه و بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر بیان کرد: علاوه بر این، در مدت یاد شده ۳۰ میلیون تومان از بدهی نیازمندان به سوپرمارکت‌ها پرداخت، ۳۰ میلیون تومان به بیماران سرطانی و معلولان کمک و مرمت ۱۰ باب منزل مسکونی محرومان به ارزش ۵۰ میلیون تومان انجام شد.

سرهنگ حسینی یادآور شد: از ابتدای طرح کمک‌های مومنانه در این شهرستان، ۶۵ هزار بسته معیشتی طی ۱۰ مرحله تهیه و بین نیازمندان و جامعه هدف توزیع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha