رییس بنیاد شهید درگذشت پدر شهیدان «خادمی موگهی» را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت مرحوم «رضا خادمی موگهی» پدر گرامی شهیدان سرافراز «عظیم، مصطفی و عبدالکریم خادمی موگهی» از شهدای استان خوزستان را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی خطاب به خانواده محترم شهیدان گرانقدر خادمی موگهی در پیام خود افزوده است:‌ پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

درگذشت مرحوم «رضا خادمی موگهی» پدر گرامی شهیدان سرافراز «عظیم، مصطفی و عبدالکریم خادمی موگهی» از شهدای استان خوزستان را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.

بی شک ایمان و اراده راستین این شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط خانواده گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش این پدر ارجمند بی‌بدیل است. به یقین از دست دادن این سرمایه‌های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیارغم انگیز است.

ازمنظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحوم و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.

پدر شهیدان والامقام «خادمی موگهی» به فرزندان شهیدش پیوست

«حاج رضا خادمی موگهی»، پدر شهیدان والامقام «عبدالکریم، عظیم و مصطفی خادمی موگهی» از استان خوزستان در سن ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 پدر شهیدان معزز «عبدالکریم، عظیم و مصطفی» پس از سال‌ها فراق از فرزندان دلیر و افتخارآفرینش در ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ به علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 شهید «عبدالکریم خادمی موگهی» یکم فروردین ۱۳۳۷، در شهرستان شوشتر به دنیا آمد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و دوازدهم اردیبهشت ۱۳۶۱ در جاده اهواز-خرمشهر بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

شهید «عظیم خادمی موگهی» بیست و دوم دی ۱۳۴۰، در شهرستان شوشتر به دنیا آمد.  به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و سوم آذر ۱۳۶۱، در عین‌خوش بر اثر اصابت سهوی گلوله به قلب، به مقام شهادت نائل شد.

شهید «مصطفی خادمی موگهی» بیستم شهریور ۱۳۴۸، در شهرستان شوشتر دیده به جهان گشود. به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سوم بهمن ۱۳۶۵ در شلمچه بر اثر اصابت گلوله به گردن، به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha