۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۱۷
کد خبرنگار: 5196
کد خبر: 84326154
۰ نفر

برچسب‌ها

شمار فوتی های کرونا در قزوین کاهش یافت

قزوین-ایرنا-معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی،خدمات لهداشتی و درمانی قزوین گفت: شمار فوتی های ناشی از بیماری کرونا در استان کاهش یافته و در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار جان خود را از دست داده اند.

جلال رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر ۴۳۱ بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند و ۸۹ بیمار جدید نیز طی ۲۴ ساعت بستری شده اند.

وی با اشاره به اینکه حال ۳۷ بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته بد اعلام شده است، تصریح کرد: شرایط بخش های کرونایی در تمام استان به نسبت ۱۰ روز گذشته در وضعیت بهتری قرار گرفته است.

رحمانی اشاره کرد: امروز ۸۷ بیمار از بیمارستان های استان قزوین ترخیص شده اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸۸ سالمند بالای ۸۰ سال علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.

وی با اشاره به اینکه کووید ۱۹ یک بیماری افسار گریخته است، تصریح کرد: در حال حاضر استان در حال سیر نزولی پیک چهارم کرونا قرار گرفته است اما جهش های مکرر این ویروس ما را از ورود پیک پنجم نگران کرده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین افزود: اگر موارد ابتلا و بستری در استان افزایش یابد و رنگ بندی شهرها به سمت  قرمز تغییر یابد، به ناچار محدودیت های کرونایی از جمله تعطیلی اصناف، کسبه ها، و اماکن عمومی دوباره اعلام خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha