اجماع نیروهای انقلاب حول شخصیت انقلابی دوستداران انقلاب را شاد می کند

تهران - ایرنا - نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: بزودی اجماع نیروهای انقلاب حول محور یک شخصیت انقلابی و سرآمد مبارزه با فساد، دوستداران انقلاب و کشور را شاد خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا «سیدغنی نظری خانقاه» در نشست علنی  روز سه‌شنبه  مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود، گفت: انقلاب اسلامی ایران، منادی گفتمان جدید در سطح جهانی بود که با شعارها و اهداف والای انسانی توام شد و  این حرکت عظیم با محوریت رهبری الهی و حضور حداکثری مردم به ثمر رسید.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس با بیان اینکه انقلاب از ابتدا در عدالت اجتماعی کارنامه خوبی ندارد، افزود: بازگشت به شعارهای اصیل انقلاب و نقش محوری مردم در امور حکمرانی و نگاه به ارزش‌های دینی، ضرورتی مهم برای برنامه ریزی‌های آینده است.

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به زودی اجماع نیروهای انقلاب حول محور یک شخصیت انقلابی، کاربلد، مدافع مستضعفان، سرآمد مبارزه با فساد دل همه دوستداران کشور و انقلاب را شاد خواهد کرد تا دولت رو به تولید و پشت به رانت ایجاد شود.

نظری خانقاه با بیان اینکه جریان‌های سیاسی باید شرط موفقیت را در رضایت مردم و نقش آنها در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی بدانند، گفت: شایسته نیست بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش دغدغه معیشت داشته باشند و مجلس خواهان تسریع تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان و اضافه نمودن معلمان بازنشسته به این  موضوع است.

وی با اشاره به حقوق پایین کارکنان دادگستری عنوان کرد: این قشر به رغم کار سخت و طاقت فرسا از عدالت لازم برخوردار نیستند و از وزارت دادگستری انتظار می‌رود  لایحه لازم را در این خصوص ارائه کند.

نظری ادامه داد:‌ دهیاران به عنوان ماموران عمران و آبادی روستاها با وضع مبهم استخدامی مواجه هستند که باید وزارت کشور اقدامی عاجل در این باره انجام دهد.

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  اقدامات مجلس در لایحه بودجه که منجر به افزایش حقوق سربازان، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، افزایش حقوق بازنشستگان، توجه به مناطق محروم و افزایش بودجه اشتغال شد نباید به دلیل منافع فردی و گروهی مورد سوال قرار بگیرد.

 نظری در پایان خواستار واکسیناسیون عمومی بدون تبعیض شد و  از وزارت کشور نیز خواست در تقسیمات کشوری تعلل نکند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha