امیرعبداللهیان: ایران با قدرت در کنار مردم و مقاومت فلسطین خواهد ماند

تهران- ایرنا- دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی با قدرت در کنار مردم و مقاومت فلسطین خواهد ماند و امت اسلامی هتک حرمت به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان و بخون کشاندن نمازگزاران روزه‌دار را تحمل نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا، حسین امیرعبداللهیان روز سه‌شنبه در تماس‌های تلفنی با خالد قدومی رییس دفتر حماس، ناصر ابوشریف رییس دفتر جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: جمهوری اسلامی اسلامی با قدرت در کنار مردم و مقاومت فلسطین خواهد ماند.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی افزود: امت اسلامی هتک حرمت به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان و بخون کشاندن نمازگزاران روزه‌دار را تحمل نخواهد کرد.

امیرعبداللهیان با محکومیت جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین از جمله در قدس، مسجدالاقصی و غزه تصریح کرد: هتک حرمت مسجدالاقصی و تعرض به نمازگزاران و همچنین به شهادت رساندن زنان و کودکان فلسطینی ماهیت تروریستی صهیونیست‌ها را برای هزارمین بار به جهانیان اثبات کرد.  

در این تماس تلفنی خالد قدومی رییس دفتر حماس و ناصر ابوشریف رییس دفتر جهاد اسلامی فلسطین در تهران از حمایت‌ و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از فلسطین و مسجدالاقصی قدردانی کرده و روحیه مردم فلسطین را علیرغم جنایات اخیر صهیونیست‌ها عالی و سرشار از ایمان و جهاد توصیف کردند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha