۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۳
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84325891
۰ نفر

برچسب‌ها

سه ایلامی دیگر قربانی کرونا شدند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سه ایلامی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند و تعداد فوتی های استان به ۷۶۵ نفر افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۴۰ بستری جدید ناشی از کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های استان نیز به ۱۷۱ نفر کاهش یافت.

وی افزود: از بستری های جدید بیشترین تعداد مربوط به ایلام با ۱۸ نفر و دره شهر با هفت نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: همچنین از بستری های جدید چهار نفر مربوط به ایوان، سه نفر آبدانان، سه نفر چرداول، ۲ نفر بدره، یک نفر مهران، یک نفر دهلران و یک نفر نیز مربوط به چوار است.

دکتر کریمیان با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان کرونا استان ۳۶ هزار و ۴۹۰ نفر است، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۶ ابتلای جدید نیز شناسایی شده و مجموع مبتلایان استان به ۳۷ هزار و ۳۷۸ نفر افزایش یافته است.

وی اظهار داشت: ایلام، آبدانان، دره شهر، دهلران، مهران، ایوان، چرداول و چوار در وضعیت نارنجی و بدره، ملکشاهی، سیروان و هلیلان در وضعیت زرد قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: با وجود کاهش آمار مبتلایان در استان اما همچنان پروتکل های بهداشتی باید رعایت شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha