محدودیت‎‌‍‌های تردد ویژه عید فطر در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعمال محدودیت‏‎ تردد کرونایی ویژه تعطیلی‌‏ عید سعید فطر در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حیدر سوسنی روز سه‎‌شنبه به رسانه‌‎ها اعلام کرد: براساس مصوبه ستاد ملی و استانی کرونا برای تعطیلات عید فطر محدودیت‌های ترددی در نظر گرفته شده‌است که از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور اعمال می‎‌شود.

وی بیان کرد: از هم استانی‎‌ها انتظار است در اجرای طرح محدودیت تردد با پرهیز از هرگونه سفر با نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

سوسنی ادامه داد: در این زمینه نیروها برای اجرای محدودیت‌های ترددی کرونایی در عید فطر در تمامی ورودی و خروجی‌های شهرهای مختلف این استان مستقر شدند.

وی اظهار داشت: در این ایام ناوگان‌های عمومی، خودروهای امدادی و خدمات‌رسان می‌توانند تردد کنند و محدودیت‎‌های لحاظ شده تنها برای خودروهای شخصی است و با هرگونه تردد در ورودی شهرها اعمال قانون صورت می‌گیرد.

سوسنی یادآور شد: در طرح محدودیت کرونایی برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب جریمه‌های یک میلیون تومانی و ۵۰۰ هزارتومانی تعیین شده‌است.

از مجموع ۱۰ شهرستان استان بوشهر اکنون عسلویه و دیر در وضعیت زرد و مابقی آنها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha