۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۱۷
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84325768
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده مجلس خواستار جلوگیری از فرسایشی شدن مذاکرات وین شد

تهران - ایرنا - نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی از تیم مذاکره کننده در نشست مشترک برجام خواست از فرسایشی شدن این مذاکرات پرهیز کرده و مطالبات به حق ملت را پیگیری کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «جواد بشیری» در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود گفت:  همه امور کشور همیشه با رای و نظر مردم صورت می‌گیرد و در این روزها که در آستانه انتخابات کشوری ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا قرار داریم، ضرورت دارد مشارکت حداکثری در انتخابات صورت بگیرد و مردم افراد اصلح را انتخاب کنند.

نماینده مردم پاکدشت با ابراز امیدواری برای تشکیل دولت کارآمد و همچنین افرادی قوی در شوراهای شهر و روستا گفت: انتخابات شورای شهر و روستا سبب رونق کشور، بهبوداقتصاد،  عمران و آبادانی کشور می‌شود و از کاندیداهای که برای ثبت نام ریاست جمهوری مراجعه می‌کنند، تقاضا دارم که افرادی که توانایی انجام این مهم را دارند،  ثبت نام کنند.

وی با توصیه به مردم برای شایسته گزینی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مهم سبب می ‌ود تا سکان اجرایی کشور به اهلش سپرده شود تا در یک دوره چهار ساله، گرفتار مشکلات اقتصادی نباشیم و معیشت مردم تحت فشار تورم و گرانی قرار نگیرد.

بشیری با توصیه به مسوولان برای تلاش حداکثری خود برای عمل به مسوولیت‌ها در مدت باقی مانده از دولت دوازدهم اظهار داشت: این عامل سبب می‌شود تا از درد و رنج مردم کاسته شود.

وی با اشاره به برگزاری امتحانات حضوری در برخی از مقاطع مدارس و دانشگاه‌ها گفت:‌ لازم است ستاد ملی مقابله با کرونا درباره رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و خدمات رسانی به مردم از همه روش‌های علمی مبارزه با این ویروس خصوصاً شیوه‌های هوشمند استفاده کند و این ستاد درباره چگونگی مقابله با این ویروس و واکسیناسیون فراگیر اقدام کند.

نماینده مردم پاکدشت درباره مذاکرات وین نیز گفت: تیم مذاکره کننده با توجه به رهنمودهای رهبری و فرهنگ کشور مذاکرات را انجام دهند و مطالبات بر حق ملت را پیگیری کنند و از فرسایش شدن مذاکرات جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha