انتخابات ریاست جمهوری یکی از عرصه های تاثیر گذاری سیاسی کشور است

بندرعباس - ایرنا - معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: هر فردی که برای تاثیر گذاشتن بر روی مسیر آینده خود، خانواده، ملت و کشور خویش انگیزه دارد بداند که انتخابات ریاست جمهوری یکی از بهترین و مهمترین عرصه‌های تاثیر گذاری اجتماعی و سیاسی است.

حجت الاسلام مصطفی آزادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چنانچه این انتخاب با دقت، شناخت و آگاهی نسبت به صلاحیت فرد و درست بودن برنامه‌هایی که برای اداره کشور دارد انجام شود نتایج مفیدی برای کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: بدیهی است که نتایج انتخاب اصلح مشمول تمام افراد جامعه شده و آثار مثبت آن در معیشت  اقتصاد خانوارهای ایرانی و اقتدار کشور نمود خواهد داشت.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به تاثیر رأی اولی‌ها در انتخابات‌ها، اضافه کرد:‌ این افراد که برای اولین بار می ‌خواهند در انتخابات مشارکت داشته باشند بایستی نسبت به نقشی که یک رأی آنان بر مسیر کشور و به عبارت بهتر بر روی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند دارد آگاهی یابند.

حجت الاسلام آزادی بیان داشت: فردی هم که انتخاب می‌شود بایستی دارای ویژگی‌ها و شاخصه‌هایی باشد که بتواند مسایل و مشکل های جامعه را حل کند که مقام معظم رهبری ویژگی های فرد اصلح  را در سخنرانی‌های خود بیان فرمودند که می توان به شجاعت، ساده زیست بودن، انقلابی بودن، جهادی بودن، مدیر و مدبر و با اخلاق و دارای برنامه و توانمندی در اجرا اشاره کرد.

وی افزود: برای تشخصی اینکه کدام نامزد انتخاباتی دارای این معیارها و ویژگی‌هاست باید مطالعه و نسبت به افراد شناخت داشت و چنانچه این شناخت وجود ندارد می توان با مطالعه رزمه و جست و جو در رسانه‌ها و همچنین پرسش از افراد مطلع معتمد به آگاهی رسید.

حجت الاسلام آزادی تاکید کرد: اصل حضور مردم در انتخابات برای داشتن ایرانی قوی ضروری است و هر فرد دارای دغدغه نسبت به آینده خانواده، جامعه و کشور خود می‌تواند از این طریق تاثیر گذاری داشته باشد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۲۸ خردادماه سالجاری در استان هرمزگان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha