خصوصیات اخلاقی و اصول فرماندهی شهید فلاحی در ارتش الگو است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همرزمان ما در نیروی زمینی ارتش مفتخر هستند که لباسی به تن دارند که همرنگ لباس شهید سرلشکر فلاحی است و تمام خصوصیات اخلاقی و اصول فرماندهی آن شهید والامقام امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلوحه و الگو قرار گرفته است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در دیدار با خانواده معظم شهید سرلشکر فلاحی گفت: استقلال  و امنیت امروز کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت، پایمردی و از جان گذشتگی مردان بزرگی همچون شهید سرلشکر فلاحی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: امروز همرزمان ما در نیروی زمینی ارتش مفتخر هستند که لباسی به تن دارند که همرنگ لباس شهید سرلشکر فلاحی است و تمام خصوصیات اخلاقی و اصول فرماندهی آن شهید والامقام امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلوحه و الگو قرار گرفته است.

سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به اینکه امیر سرلشکر موسوی در تبیین چهره شهید فلاحی به ویژه برای جوانان این مرز و بوم تلاشی وافر انجام داده است تاکید کرد: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در شناساندن خصوصیات اخلاقی و ویژگی های بارز نظامی شهید سرلشکر فلاحی به تنهایی به اندازه یک تاریخ فعالیت کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در رابطه با ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار خاطر نشان کرد: شهید سرلشکر فلاحی یک چهره بی نظیر، عارف، مجاهد و معلم زمان خودش بود. خداوند متعال تمام صفات مثبتی که یک فرد باید دارا باشد را در شخصیت این شهید گرانقدر گنجانده بود.

وی با اشاره بیان خاطره ای از امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در رابطه با غیرت و جوانمردی و وطن پرستی سرلشکر فلاحی، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس در کرانه رود کرخه زمانی که آن منطقه زیر آتش خمپاره های دشمن قرار گرفته بود به شهید فلاحی عرض کردم که سرتان را خم کنید تا مبادا آسیب ببینید ولی ایشان در جواب گفت برای من ننگ است که در کشور خودم سر خم کنم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha