دختران استان سمنان عنوان های برتر مسابقات طناب زنی کشور را کسب کردند

سمنان- ایرنا- رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان گفت: تیم دختران استان سمنان عنوان های برتر مسابقات قهرمانی کشور در رشته طناب زنی را در رده های سنی مختلف به دست آورد و به مسابقات جهانی طناب زنی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران راه یافت.

همت هادیان روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مسابقات قهرمانی کشور در رشته طناب زنی در سه رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال، ۱۶ تا ۱۸ سال و بالای ۱۹ سال به صورت مجازی برگزار و نتایج آن روز گذشته اعلام شد.

وی افزود: زهرا مصیبی در بخش رنکینگ تریپل رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال مقام اول کشور و در بخش رنکینگ سرعت ۳۰ ثانیه نیز مقام سوم کشور را کسب کرد.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان گفت: پانته‌آ گودرزی در بخش رنکینگ سرعت سه دقیقه در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال در جایگاه دوم کشور و در بخش رنکینگ دبل اندر  ۳۰ ثانیه در جایگاه سوم کشور قرار گرفت.

هادیان گفت: تیم سمنان متشکل از ورزشکاران شهرستان سمنان، شهرستان شاهرود و آرادان با نام‌های زهرا مصیبی، مبینا شاهی و زهرا رادمهر، در بخش رنکینگ تیمی ۱۶ تا ۱۸ سال مقام سوم کشور، در رنکینگ تیمی بالای ۱۲ تا ۱۵ سال مقام چهارم کشور و در رنکینگ کل تیم‌ها مقام چهارم کشور را به دست آورد.

وی افزود: مربیگری تیم دختران طناب زنی استان سمنان بر عهده سارا آقایان بود.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان گفت: مسابقات جهانی طناب زنی نیز با حضور سه تیم از جمهوری اسلامی ایران در سال جاری برگزار می شود اما زمان و مکان دقیق آن فعلا قطعی نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha