امتحانات دانش آموزان با رعایت موازین بهداشتی برگزار می‌شود

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار گیلانغرب گفت: امتحانات دانش‌آموزان پایه تحصیلی نهم و دوازدهم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، کوروش محمودیان عصر سه‌شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش افزود: با توجه به وضعیت شهرستان از لحاظ ابتلا به کرونا، تمهیدات لازم جهت استقرار اکیپ‌های بهداشتی در اماکن برگزاری امتحانات اتخاذ شده است.

وی اظهار داشت: شرایط لازم فراهم شده تا یک هزار دانش آموز پایه تحصیلی نهم و دوازدهم در ۲۵ سالن و فضای آموزشی تحت نظارت شبکه بهداشت و درمان،  از ۲۷ اردیبهشت در جلسات امتحان شرکت کنند.

رییس آموزش و پرورش گیلانغرب نیز از ساماندهی مدارس و مکان‌های مورد نظر برگزاری امتحانات خبرداد و گفت: اقدامات مرحله به مرحله با هماهنگی بهداشت و درمان انجام و تب سنج مورد نیاز نیز به تعداد کافی تهیه شده است.

عطاء اله پرویز سپس با اشاره به اجرای برنامه تک برگی نمودن اسناد مالکیت مدارس گیلانغرب، اضافه کرد: از ۱۲۵ آموزشگاه مراحل اخذ اسناد ۸۳ آموزشگاه تاکنون نهایی شده است.

گیلانغرب ۹ هزار و ۸۵۰ دانش آموز و پیش دبستانی دارد که در ۲۳۵ آموزشگاه در سطح شهرستان گیلانغرب ۲ بخش مرکزی و گواور تحصیل می‌کنند.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.                                                                          

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha