سعید محمد برای انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد

تهران- ایرنا- سردار سعید محمد با حضور در ستاد انتخابات کشور برای داوطلبی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

سعید محمد روز سه شنبه پس از نام‌نویسی در ستاد انتخابات وزار کشور در جمع خبرنگاران گفت: یکی از کارهای خیر اول صبح را ثبت نام دانستم و این عزم جزم من را برای حضور در انتخابات نشان می‌دهد.

این داوطلب انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: برداشتم این است با توجه به مشکلات امروز مردم و مشکلات عدیده ای که ناشی از سومدیریت‌ها است و گلایه‌مندی که امروز نسبت به مشکلات و معیشت شان و خصوصا بی‌عدالتی در اکثر عرصه‌ها دارند لازم است تحول بزرگی در جامعه اتفاق بیفتد.

سردار محمد ادامه داد: این تحول در حوزه برقراری عدالت در همه حوزه‌ها  است. مردم نسبت به کارگزاران نظام گلایه‌مند هستند نه نظام، چون از سوء تدبیرها و بی‌عملی‌ها ناراحت هستند و سفره آنان هر روز کوچکتر شده است درحالی که منابع غنی خداوند به کشور عطا کرده که با آن می‌توانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا با تاکید براینکه در پی تحول همه جانبه هستیم، گفت: با مشارکت جوانان سعی می‌کنیم این تحول را رقم بزنیم هرچند از تجربه هم استفاده می کنیم.

وی افزود: در همه عرصه‌های نظام نیاز به اصلاحات با تکیه بر اصول داریم؛ رمز موفقیت ما مردم است و به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان پشتوانه دولت سیزدهم نیاز داریم وخود مردم در صحنه باشند و از برنامه تحولی حمایت کنند.

سردار محمد اضافه کرد: مستقل در این دوره از انتخابات شرکت کردم و مورد حمایت از هیچ یک از گروه ها قرار نگرفتم و نمی خواهم بگیرم چون بیشترین ضربه ها را کشور از فضای دو قطبی جامعه خورده است و مبنای ما شایسته سالاری است.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا گفت: با دارا بودن کارنامه‌ای خوب و برنامه مدون و مشخص در همه عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و با تیم بسیار قوی و مجرب که برخی را نیز تا قبل از انتخابات رسما اعلام خواهم کرد پا به عرصه گذاشته‌ام.

سردار محمد ادامه داد: برنامه‌های ما برای دهک‌های پایین در بخش اقتصادی برنامه‌هایی است که بتوانیم رضایت را برای این دهک‌ها به ارمغان بیاوریم. در بخش یارانه‌ها برنامه‌های خوبی را طراحی کرده‌ایم که عدالت در توزیع یارانه‌ها بتواند برقرار شود. در بخش مسکن که یکی از دغدغه‌های اصلی مردم در این روزهاست برنامه مدون و جامعی را طراحی کرده‌ایم.

وی افزود: برنامه‌ریزی جامعی هم در انجام داده‌ایم که اعتماد را به بورس برگردانیم چرا که بازار سرمایه یکی از اصلی‌ترین منابع دولت برای تامین منابع مالی در تولید است.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری از ایرانیان خارج از کشور دعوت کرد تا برای برای اعتلای ایران در توسعه و آبادانی کشور مشارکت داشته باشند.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه اشتغال یکی از موضوعات اصلی ما برای جوانان است، عنوان کرد: دغدغه اصلی اکثر جوانان امروز اشتغال است که با برنامه‌های تولیدمحور و جلوگیری از خام‌فروشی و توسعه صنعتی کشور تلاش می‌کنیم بحث اشتغال را حل می‌کنیم.

سردار محمد گفت: برنامه‌های ما عموماً بوم محور هستند و مبتنی بر بوم استان‌ها طراحی شده است که به صورت همه‌جانبه نه فقط در بخش اقتصاد بلکه در بخش فرهنگ و بانوان، عدالت آموزشی و عدالت در حوزه سلامت، بهداشت و درمان و همه عرصه‌ها برنامه‌های خوبی تدارک دیده شده که به پشتوانه مردم این برنامه‌ها را ظرف مدت ۴ سال طراحی کرده و اجرا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ساخت کشور و اصلاح زیرساخت‌ها در برنامه صد روزه قابل انجام نیست، اضافه کرد: در برنامه‌ ۴ ساله‌ای که در این زمینه دارم تلاش می‌کنم کشور را به حد قابل قبولی برسانم.  

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت:  ۱۵ کشور همسایه ایران نقش عمده ای در مناسبات عادی بین المللی ما خواهند داشت. نگاه به شرق یکی دیگر از رویکردهای من است و باید بین روابط با غرب و شرق توازن برقرار شود و باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود ما به دنبال توسعه دیپلماسی اقتصادی، بازرگانی، گردشگری و ورزشی و علمی هستیم.

سردار محمد ادامه داد: برجام توافقی است که مجلس و دولت متعهد به اجرای آن هستند و به لحاظ اخلاقی هرگونه تعهد بین‌المللی دولت‌های گذشته داشته باشند، تعهد دولت آینده هم همان خواهد بود و  ما هم نسبت به همه تعهدات متعهد هستیم.  

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در پاسخ به سوالی درباره احتمال کناره گیری او به نفع رئیسی گفت: با توجه به اینکه آیت‌الله رئیسی تا این لحظه اعلام موضع نکرده‌اند پیشانی مبارزه با فساد و عدالت‌خواهی در جامعه هستند و همچنین با توجه به اینکه کارزار انتخابات هنوز شفاف نیست، پس از پایان ثبت نام و تایید صلاحیت‌ها در این زمینه اعلام نظر کنم.

به گزارش ایرنا، نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از امروز- ۲۱ اردیبهشت- آغاز و به مدت ۵ روز ادامه دارد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha