پلیس در اعمال محدودیت‌های تردد در زنجان جدی است

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت مقابله با ویروس کرونا همزمان با سراسر کشور، محدودیت های تردد در سطح استان زنجان نیز بدون هیچ اغماضی اعمال خواهد شد.

سرهنگ ایرج خانی پور، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: محدودیت‌های ترافیکی برای پلاک های بومی و ممنوعیت ورود برای پلاک های غیر بومی در طول تعطیلات پایان هفته و عید سعید فطر، در سطح این استان با دقت و حساسیت بیشتری انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه هموطنان در این شرایط کرونایی از مسافرت های غیرضرور پرهیز کنند، اظهار داشت: از ساعت ۱۴ /سه شنبه ۲۱ اردیبشهت ماه/ تا ساعت ۱۲ روز شنبه /۲۵ اردیبهشت ماه/ محدودیت های ترافیکی در تمام شهرستان های این استان اعمال خواهد شد.
 
خانی پور، خواستار همکاری و همراهی شهروندان با ماموران پلیس در اجرای هر چه بهتر این طرح شد و به عموم مرم توصیه کرد برای حفظ سلامتی خود و دیگران و همچنین به منظور پیشگیری از گسترش این ویروس منحوس، از سفرهای غیر ضرور خودداری کنند.
 
وی به تغییر رنگ بندی برخی از شهرستان های استان زنجان اشاره کرد و افزود: به منظور حفظ سلامت جامعه و شهروندان، رانندگانی که به صورت غیرمجاز به خصوص با پلاک های غیربومی در شهرهای استان تردد داشته باشند بدون هیچ اغماضی جریمه خواهند شد.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: متخلفان نقض محدودیت های کرونایی در صورت مشاهده از سوی پلیس در شهرهای قرمز مبلغ یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی و زرد نیز به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و همچنین آن دسته از رانندگانی که محدودیت های تردد شبانه از ساعت ۲۲ شب الی ۳ بامداد را رعایت نکنند ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.
 
خانی پور، افزود: ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر و همچنین خودروهای وانت بار با پلاک شخصی که در امر جابجایی و ارزاق عمومی فعالیت دارند، ممنوعیت تردد در خصوص آنان صدق نمی کند.

وی اظهار داشت: بطور قطع مجوزهایی از سوی فرمانداری ها برای برخی افراد از قبیل پزشکان، کادر درمانی و برخی مشاغل خاص قبل از ورود به این ایام صادر شده است که اگر دارای اعتبار باشد از این قاعده مستثنی خواهند بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha