۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۴۵
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84325542
۰ نفر

برچسب‌ها

خودرو سارقان تجهیزات راه آهن با قطار تهران - مشهد برخورد کرد

شهرری ـ ایرنا ـ بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری، گفت: خودرو سارقان اداوات راه آهن حین عملیات تعقیب و گریز حراست راه آهن بامداد سه شنبه با قطار تهران ـ مشهد برخورد کرد.

امین بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: سارقانی که در کمین حراست راه آهن بودند ساعت ۲ بامداد سه شنبه حین عملیات تعقیب و گریز در محدود اراضی روستای قوچ حصار کهریزک با قطار تهران ـ مشهد برخورد کردند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

وی با بیان اینکه هر سه سارق از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شدند، عنوان کرد: این افراد برای ادامه روند بررسی پرونده به مراجعه قضایی معرفی شدند.

بابایی اضافه کرد: افزایش قیمت فلزات بخصوص آهن موجب ایجاد انگیزه برای سرقت ادوات راه آهن توسط این افراد شده است که خوشبختانه با هوشیاری عوامل حراست راه آهن این افراد دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه قطار و مسافرانش در سلامت کامل هستند، بیان داشت: سارقان اموال عمومی باید بدانند که عوامل انتظامی، حراست راه آهن و بازرسان بخشداری و دهیاری ها کاملا منطقه را زیر نظر دارند و با هرگونه قانون شکنی به شدت برخورد می کنند.

بابایی در پایان از تمامی مردم بخش کهریزک درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه سرقت و یا آسیب به اموال عمومی و بیت المال مراتب را جهت پیگیری به بخشداری کهریزک گزارش نمایند.

به گزارش ایرنا، بخشی از خط راه آهن تهران ـ مشهد پس از عبور از کلان شهر تهران وارد محدوده شهرستان ری و بخش های مرکزی، کهریزک و قلعه نو می شود.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha