۲ میلیارد تومان برای تکمیل داروخانه هلال احمر بافق نیاز است
آرشیو

یزد- ایرنا- رییس هلال احمر شهرستان بافق با بیان اینکه ساختمان داروخانه این جمعیت با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است، گفت: برای تکمیل آن به ۲ میلیارد تومان بودجه نیاز است.

محمدرضا فتاحی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به مناسبت هفته هلال احمر( ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه جاری) افزود: ساختمان داروخانه  با  ۲۷۰ مترمربع زیربنا در  سه طبقه ساخته می شود و اعتبار کشوری یا استانی ندارد و چند سال اخیر پیشرفت فیزیکی چندانی نداشت .

وی افزود: سه سال قبل با قبول مسوولیت در هلال احمر شهرستان پیگیری‌هایی برای راه اندازی دوباره ساختمان انجام شد، امیدواریم اتفاق خوبی برای شهرستان رقم بخورد.

رییس جمعیت هلال احمر بافق  در مورد میزان پیشرفت کار بیان کرد: عملیات اجرایی این بنا سال ۱۳۹۲ شروع شد و تا این لحظه اسکلت که بخشی از ساختمان است به طور کامل نصب و تقریباً ۵۰ درصد پیشرفت دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون فقط از منابع شهرستان برای تکمیل ساختمان استفاده شد،تصریح کرد: تاکنون ۲ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل و بهره برداری آن نیز همین مبلغ نیاز است.

فتاحی خاطرنشان کرد: در نشستی که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق برگزار شد، توافقی صورت گرفت که شرکت ساختمان را کاملا تکمیل کند و موقع راه اندازی، بخشی از این ساختمان به صورت اجاره در اختیار شرکت یادشده قرار گیرد.

سه پروژه جمعیت هلال احمر شامل پروژه‌های بانک امانات، خانه هلال امامزاده عبدالله (ع) و زمین چمن مصنوعی با ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری اواخر بهمن ۹۹  در مراسمی با حضور نماینده جمعیت هلال احمر کشور،  در بافق یزد افتتاح شد.

یکهزار و ۴۰۰ نفر از جوانان و داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر بافق هستند و مرکز این شهرستان ۵۸ هزار نفری در فاصله ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق شهر یزد قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha