احزاب با روشنگری زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

ساری - ایرنا - دبیر حزب اسلامی ایران زمین در مازندران گفت : احزاب، جریان‌ها و گروه‌های سیاسی باید با تنویر افکار عمومی، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده را فراهم کنند.

مهدی آباد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در شرایطی که دشمنان قصد دارند با اجرای دسایس مختلف مردم را نسبت به نظام بدبین و از شرکت در انتخابات دلسرد کنند، گروه‌های سیاسی و احزاب می‌توانند با تشویق و ترغیب مردم به حضور در پای صندوق‌های اخذ رای، این توطئه شوم بدخواهان نظام اسلامی را خنثی کنند. 

وی با بیان اینکه باید به تشکل‌ها و احزاب اهمیت داده شود، افزود: گروه‌های سیاسی نیز با عمل به وظیفه اصلی خود، می توانند در فرآیند حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات تاثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

این فعال سیاسی با تاکید بر اهمیت برگزاری این دوره از انتخابات در گام دوم انقلاب، گفت : بی‌شک با آغاز فرآیند ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری، تنور انتخابات نیز بیش از پیش گرم خواهد شد و مردم با بینش باز سیاسی در پای صندوق های اخذ رای حضور چشمگیری خواهند داشت.

وی افزود : احزاب و گروه‌های سیاسی نیز با انتخاب کاندیدای مورد نظر که از مقبولیت و تخصص کافی برای گره‌گشایی از مشکلات مردم برخوردار باشد ، می توانند جریان فکری مردم به سمت انتخابات و حضور حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رای هدایت کنند.

دبیر حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه باید شرایطی در کشور فراهم شود تا مردم از حضور سیاسی در عرصه‌های مختلف، احساس سرخوردگی و دلشکستی نکنند، گفت : گروه‌های سیاسی می‌توانند با برقراری ارتباط تنگاتنگ با مردم و دوری از سیاست زدگی، حرف و خواسته مردم را به درستی به دولتمردان منتقل کنند.

وی افزود : احزاب باید با پرهیز از شعارزدگی و با استفاده از فضای مجازی به تبلیغات کاندیداهای مورد نظر خود بپردازند تا از این طریق مردم نیز با برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی آشنا شوند تا بتوانند دست به انتخاب درستی بزنند.

او ادامه داد : بدون شک حضور حداکثری مردم این دوره از انتخابات، نظام اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند و به تمام بدخواهان ثابت می‌کند که مردم همچنان گوش به فرامین رهبری و دوستدار انقلاب هستند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ماه به صورت همزمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha