تصادف قطار مسافربری با پراید در جنوب تهران ۲ مصدوم داشت

تهران- ایرنا- تصادف قطار مسافربری با یک دستگاه خودرو سواری پراید در حوالی شهرری ۲ مصدوم بر جا گذاشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ٢:١٢ بامداد امروز این حادثه در خط آهن شهر ری به سمت ورامین، حدود ۲ کیلومتر پس از ایستگاه راه آهن شهر ری به سامانه ١٢۵ اعلام گردید که بی درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در محل مشاهده شد که قطار مسافربری به هنگام حرکت و به دلایل نامشخص با یک دستگاه خودرو سواری پراید برخورد کرده که بر اثر شدت برخورد خودرو سواری کاملا متلاشی و حتی مسافتی توسط قطار حمل شده بود.

وی گفت:«۲ سرنشین خانم و آقایی جوان ۱۸ ساله داخل خودرو بودند که در لحظات اولیه خانم جوان از خودرو به بیرون پرتاب شده و کمی عقب تر در حاشیه خاکی افتاده بود.»

ملکی با بیان اینکه دختر جوان از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شده است، گفت: مرد جوان نیز داخل خودرو متلاشی شده، محبوس و گرفتار بود که آتش نشانان عملیات رهاسازی را آغاز کرده و پس از مدتی تلاش با برش قطعات خودرو او را نیز خارج کردند.

به گفته وی، هر ۲ مصدوم این حادثه توسط عوامل اورژانس روانه بیمارستان شدند و علت این حادثه نیز در دست بررسی کارشناسان نیروی انتظامی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha