دستان مهربان پلیس کرمانشاه امید را به پیرمرد و خانواده‌اش بازگرداند

کرمانشاه - ایرنا - سرگرد «فریبرز کهریزی»، سروان «سعید خالوندی» و ستوانیکم «کیوان آریانا» از ماموران کلانتری ۱۷ بعثت کرمانشاه در اقدامی خیرخواهانه وسایل کار یکی از شهروندان کرمانشاهی را که چندی پیش مورد سرقت قرار گرفته بود با هزینه شخصی برای وی خریداری کردند.

سرهنگ «علیرضا دلیری» فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: چند روز پیش یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری ۱۷ بعثت عنوان کرد وسایل کار جوشکاریش که تنها محل درآمد وی و خانواده اش بوده به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش ماموران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان و بازپس‌گیری وسایل جوشکاری این شهروند سالخورده آغاز کردند اما متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در این میان پیگیری های مداوم مالباخته و عنوان این موضوع که پس از سرقت وسایل کارم زندگی برای من و اعضای خانواده ام سخت شده باعث شد ماموران کلانتری در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان دست به اقدامی خداپسندانه بزنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به اینکه سه همکار خیر و وظیفه شناس ما در کلانتری بعثت به نام های سرگرد "فریبرز کهریزی"، سروان "سعید خالوندی" و ستوانیکم "کیوان آریانا" در جریان پرونده قرار داشتند پس از مشورت با هم تصمیم به خریداری وسایل کار برای این شخص که از نظر مالی در تنگنا قرار داشت، می گیرند.

وی تصریح کرد: این سه همکار مومن و خیر هزینه خرید یک دستگاه موتورجوش، یک دستگاه اره آهن بر برقی، ترانس برق، فرغون و سایر ابزارهای مورد نیاز که جزو وسایل کار این جوشکار سیار بوده را تامین و پس از دعوت از مالباخته، این وسایل به شکل محترمانه ای که شان و کرامت وی حفظ شود، تحویلش شد.

سرهنگ دلیری همچنین با اشاره به خرسندی فرد مالباخته از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه ماموران کلانتری ۱۷ بعثت و اینکه این اقدام امید را به وی و خانواده اش بازگردانده، تصریح کرد: پلیس بارها ثابت کرده که خدمتگذار واقعی مردم است و برای شادی دل آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha