گردان‌های عزالدین القسام: مردم قدس مطمئن باشند که مقاومت آماده است

تهران – ایرنا – سخنگوی گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بامداد سه شنبه گفت: مردم ما در بیت المقدس مطمئن باشند که مقاومت فلسطین هشیار و آماده است.

به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، ابوعبیده گفت: به مردم ما در بیت المقدس می گوییم که مطمئن باشید؛ چراکه مقاومت هشیار و آماده چکاندن ماشه است.

وی افزود: حمله موشکی به قدس با موشک های دارای کلاهک های انفجاری با قدرت تخریبی بالا انجام گرفت.

سخنگوی گردان های عزالدین القسام اضافه کرد: بُرد موشک هایی که به سمت قدس شلیک کردیم، به ۱۲۰ کیلومتر می رسد و برای نخستین بار مورد استفاده قرار گرفت. گردان های عزالدین القسام اعلام

کرد که از موشک A۲۰ برای حمله به مواضع رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی استفاده کرده است.

نیروهای مقاومت فلسطین دوشنبه شب حملات گسترده موشکی به شهرک های صهیونیستی هم مرز با غزه و قدس اشغالی آغاز کردند و همچنان این حملات ادامه دارد.

سخنگوی گردان‌های «عزالدین القسام» پیش تر در بیانیه ای برای خروج نظامیان صهیونیست از مسجدالاقصی ضرب الأجل تعیین کرده بود.

حمله نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در قدس شرقی با محکومیت جهانی همراه بوده است.

صهیونیست ها در ماه مبارک رمضان با یورش به منطقه باب العمود و صحن‌های مجاور مسجد الاقصی، به سمت فلسطینیان روزه دار گاز اشک آور پرتاب کردند و آنان را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

بر اساس این گزارش، هزاران شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی  و دروازه باب العمود یورش بردند و حملات در ماه مبارک رمضان افزایش یافته است.

اشغالگران صهیونیست همچنین پس از دستگیری فلسطینی ها، ده ها نفر از آنان را از قدس اخراج و خانه های آنان را نیز تخریب کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha