رییس ستاد انتخابات بروجرد: امانتداری در دستور کار مجریان انتخابات است

بروجرد - ایرنا - رییس ستاد انتخابات بروجرد گفت: امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم در این شهرستان فراهم شده و رعایت اصل امانتداری و مر قانون در دستور کار مجریان است.

محمدعلی گودرزی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد شعب اخذ رای در انتخابات مجلس در این شهرستان ۲۴۳ شعبه بوده است که در صورت ضرورت در انتخابات جاری تعدادی به این شعب افزوده می‌گردد که تعداد دقیق آن پس از تصویب هیات اجرایی اعلام می‌شود. 
وی اظهار داشت: عوامل اجرایی شعب به تعداد لازم و حتی ذخیره های مورد نیاز با مشخصات دقیق ثبت نام شده که پس از قطعی شدن تعداد شعب در شعب اخذ رای به کار گرفته خواهند شد.
گودرزی بیان کرد: همه همکاران در ستاد انتخابات در کمیته های مختلف با امادگی کامل در حال تدارک انتخابات پرشور هستند.

رییس ستاد انتخابات بروجرد اضافه کرد: از امروز ۲۱ اردیبهشت با دستور وزیر کشور انتخابات ریاست جمهوری شروع می‌شود و داوطلبان پنج روز فرصت دارند تا با حضور در وزارت کشور ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: بعداز آن به مدت پنج روز شورای نگهبان به صلاحیت‌ها رسیدگی می‌کند که در صورت نیاز این زمان تمدید می‌شود.

رییس ستاد انتخابات بروجرد یادآور شد: اسامی داوطلبان روز ۶ خرداد ازطریق وزارت کشور اعلام می گردد و تبلیغات داوطلبان ریاست جمهوری آعاز می شود و تا روز ۲۶ خردادماه ادامه دارد. 
گودرزی افزود: در مورد انتخابات شوراها نتیجه رسیدگی به اعتراضات در هیات نظارت استان روز ۲۳ اردیبهشت به فرمانداری ابلاغ می شود و روز ۲۴ اردیبهشت به داوطلبان اعلام خواهد شد. 
وی گفت: براساس برنامه زمان بندی همه عوامل انتخابات اعم از اجرایی، بازرسی وظایف خود را بدقت انجام داده اند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha