انتخابات بزرگترین همه پرسی کشور در تعیین نظام سیاسی است

قصرشیرین ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: انتخابات بزرگترین همه پرسی کشور در تایید نظام و انقلاب اسلامی است و از این رو همه مردم باید با حضور حداکثری در این عرصه مشارکت جدی داشته باشند.

«نورالدین فرزادی‌پور» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تقریبا هر سال شاهد برگزاری انتخابات بوده ایم و هر بار مردم مُهر تاییدی بر نظام و انقلاب خود زده و به دنیا ثابت کرده اند که همچنان بر آرمان های خود ایستاده اند و به آن پایبند هستند.

وی اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸خردادماه امسال برگزار می شود که یکی از مهمترین انتخابات های کشور است.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: انتخابات های  گذشته نشان می دهد که مردم بصیر ایران اسلامی توجه ویژه ای به آن داشته و هر بار با حماسه آفرینی مشارکت حداکثری را در این عرصه تعیین سرنوشت ثبت کرده اند.

فرزادی پور ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری امسال با توجه به اتفاقات و اوضاع جهان از اهمیت خاصی برخوردار است و میزان مشارکت مردم در این انتخابات می تواند بسیاری از مسایل و مشکلات کشور را مرتفع کند.

او گفت: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی همچون سنوات گذشته با حضور حداکثری خود در انتخابات پیش‌رو دشمنان نظام و انقلاب را ناامید ساخته و مُهر تایید دیگری بر نظام و انقلاب خود خواهند زد.

وی ادامه داد: مجموعه فرمانداری، عوامل اجرایی و هیات های نظارت آمادگی لازم را داریم که یک انتخابات پرشور و با کیفیت و با حفظ بی‌طرفی همچون سال های گذشته برگزار کنیم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ به صورت همزمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha