مدیر سپاهان: بیانیه‌های قبل از بازی پرسپولیس، حواشی را به وجود آورد

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: باشگاه پرسپولیس پیش از بازی با ما چند بیانیه صادر کرد و باعث به وجود آمدن حواشی شد.

به گزارش ایرنا، «رضا فتاحی» مدیر تیم سپاهان دوشنبه شب در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر در مورد حواشی پایان دیدار برابر پرسپولیس اظهار داشت: از چند روز قبل بازی طبق برنامه سازمان لیگ پرسپولیس ها اعتراض کرده بودند و خواستار لغو بازی بودند. پرسپولیسی ها با فشار های خود بازی را دو روز عقب انداختند. محرم نویدکیا هم اعتراضی نداشت اما اینکه چهار روز قبل بازی با تاخیر مواجه شود، موضوع بدی است.

وی ادامه داد: پرسپولیسی ها قرنطینه را بهانه کردند در صورتی که کلیه امکانات در کمپ تیم ملی در اختیار آن ها بود. باشگاه ما بعد از تاخیر دو روزه بازی هیچ اعتراضی نکردند. اگر برنامه را زودتر اعلام می کردند بهتر بود اما سیاست باشگاه ما دور از هوچی گری است و ما رفتار دور از حاشیه را در دستور کار قرار دادیم. 

فتاحی افزود: در خصوص این مسابقه نیز پرسپولیسی ها قبل از دیدار مصاحبه هایی کردند و گفتند که ما می خواهیم آب به همراه خود بیاوریم که این موضوع فسیل شده ای است.

وی ادامه داد: روز قبل از بازی هم به سازمان لیگ نامه دادند که امنیت ما را تامین کنید . مگر می خواستند به کشور دیگری سفر کنند؟ آیا ما حواشی را درست کردیم یا باشگاه پرسپولیس. ما از بازیکنان قدیمی خود تقدیر می کنیم اما آنها گفتند این کار تمرکز ما را بهم می‌ریزد و ما نیز این کار را نکردیم. 

او تصریح کرد: بعد از این مسابقه قرار بود نویدکیا از هواداران تقاضا کند تا هواداران فقط روبروی هتل سپاهان بیایند. من خودم روز بازی به هتل محل اقامت باشگاه پرسپولیس رفتم و کسی از هواداران سمت هتل پرسپولیس نرفته بود. تا لحظه کامل خروج آنها از اصفهان ماموران برای حفظ امنیت آنها حضور داشتند.

مدیر تیم سپاهان گفت: به نظر من صحبت هایی که از طرف باشگاه پرسپولیس مطرح شده، تاریخ مصرفش گذشته است. همان نیروی انتظامی که پارسال در مورد بازی ما بیانیه صادر کرد و بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس شد، امروز هم بیانیه ای در خصوص این دیدار صادر کرد. آن ها اعلام کردند که هیچ مشکل امنیتی برای این بازی ایجاد نشد. 

وی در پایان عنوان کرد: من در پایان بازی به سمت داور رفتم و به داور گفتم باید وقت اضافه بیشتری می گرفت. در خصوص برگزاری این دیدار هیچ مشکلی وجود نداشت. در پایان بازی یک خبرنگار که کارت سازمان لیگ را داشت مشغول فیملبرداری بود و بازیکنان پرسپولیس درگیری را شروع کردند. نویدکیا را همه می شناسند و آدمی نیست که دروغ بگوید. مطمئن باشید صحبت او در مورد نیمکت پرسپولیس درست بود.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha