محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید سعید فطر در قزوین اعلام شد

قزوین - ایرنا - رئیس پلیس راهور استان قزوین محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید سعید فطر را اعلام کرد و گفت: این محدودیت ها از روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ"مهرداد حسن پور" روز دوشنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور، محدودیت های تردد از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت الی ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت در سراسر کشور و بین شهرها توسط پلیس راهور اعمال و اجرایی خواهد شد.

وی یادآورشد:  از هموطنان عزیز درخواست می شود حتماً به مقررات ابلاغی توجه ویژه ای داشته باشند و از سفرهای غیرضروری جداً خودداری کنند تا انشاءالله شاهد سیر نزولی این بیماری باشیم.

رئیس پلیس راهور استان قزوین افزود: تقاضا می شود مردم برای مهار کرونا طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا از هرگونه تردد در این ایام بپرهیزند و با برادران خود در نیروی انتظامی در اجرای این محدودیت ها همکاری نمایند.

سرهنگ حسن پور تصریح کرد: در صورتی که افرادی این مصوبات را رعایت نکنند برابر قانون با آن ها برخورد خواهد شد و توسط ماموران و دوربین های شهر اعمال قانون خواهند شد. جریمه تردد در این ایام در شهرهای قرمز یک میلیون تومان، در شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان و تردد شبانه ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر و همجنین خودروهای وانت بار با پلاک شخصی که در امر جابجایی و ارزاق عمومی فعالیت دارند، فاقد هر گونه ممنوعیت تردد می باشند.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً مجوزهایی از سوی فرمانداری ها برای برخی افراد از قیبل پزشکان، کادر درمانی و برخی مشاغل خاص قبل از ورود به این ایام صادر شده است، که اگر دارای اعتبار باشد از این قاعده مستثنی می باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha