۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۰۶
کد خبرنگار: 1028
کد خبر: 84325056
۰ نفر

برچسب‌ها

نطارت بر ساخت‌وسازهای غیرمجاز شهر ساری تشدید می‌شود

ساری - ایرنا - سرپرست جدید شهرداری ساری دستور تشدید نظارت بر ساخت‌وساز غیرمجاز در این شهر را صادر و از شهرداران مناطق خواست تا از هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز جلوگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری ، جواد طالبی در نخستین نشستش با مدیران مجموعه شهرداری خواستار خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان مرکز استان شد و گفت : با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکلات مردم در برهه کنونی ، جلب رضایت مردم تنها با خدمات‌رسانی مطلوب تحقق پیدا می‌کند.

وی به شهرداران مناطق اختیار تام داد تا به طور مستمر مشکلات مناطق تحت پوشش مدیریتی خود را احصاء و بررسی کنند و تاکید کرد : باید جهت رفع مشکلات مردم گام های محکم تری برداشت و می توان با افزایش خدمات‌رسانی در رفع مشکلات مردم در حوزه شهری نقش ایفا کرد.

سرپرست شهرداری ساری گفت : باید به‌گونه‌ای عمل کرد تا هیچ‌گونه نارضایتی مردمی در شهر ساری وجود نداشته باشد و این وضعیت زمانی محقق می‌شود که مدیران مجموعه شهرداری در انجام وظایف محوله عملیاتی و میدانی عمل کنند.

وی افزود : توسعه شهری نیازمند کار عملیاتی است در این مسیر باید با حذف برون‌سپاری از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود در شهرداری بهره‌ گرفت.

طالبی پیگیری مطالبات شهروندان وظیفه شهرداری دانست و گفت : لازم است مدیران شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان با پشتکار افزون‌تری گام بردارند.

سرپرست شهرداری ساری همچنین بر رعایت نظم اداری تاکید کرد و افزود : علاوه بر انجام کار میدانی ، رفاه کارکنان شهرداری نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

طالبی که پیش از این ریاست سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران را بر عهده داشت از هفته جاری به پیشنهاد استاندار مازندران به عنوان سرپرست شهرداری ساری معرفی شد.

پیش از طالبی ، حمیدرضا مرادی از ۱۸ دی ماه با حکم استاندار مازندران به عنوان قائم مقام شورای اسلامی شهر ساری به عنوان سرپرست شهرداری مرکز مازندران انجام وظیفه می کرد.

شهرداری ساری از آبان ماه سال ۹۹ به دنبال دستگیری تمامی اعضای اصلی شورای شهر و خارج شدن از حد نصاب و در نهایت دستگیری شهرداری که کمتر از یک سال و نیم در این سمت قرار داشت ، وارد مرحله جدید مدیریتی شد ، مرحله ای که در آن اختیارات شورای منحل شده شهر از جمله انتخاب شهردار به استاندار به عنوان قائم مقام واگذار شد .

طالبی از مدیران باسابقه شهرداری ساری است که در کارنامه او مسئولیت‌هایی مانند مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، رئیس اداره کنترل نظارت شهرداری ساری، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری، شهردار منطقه یک ساری و رئیس هیأت امنای مؤسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد و جامد مازندران ثبت شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha