آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس از زبان پزشک باشگاه

تهران- ایرنا- پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومان تیم و همچنین برنامه واکسیناسیون ملی‌پوشان این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، «علیرضا حقیقت» امروز (دوشنبه) در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت مصدومان تیم و همچنین برنامه واکسیناسیون ملی‌پوشان این تیم اظهار داشت: سیامک نعمتی متاسفانه از ناحیه شانه چپ دچار تروما (ضربه و آسیب) شده است. اقدامات پزشکی برای وی شروع شده و زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد. وی برای ام‌آرآی اعزام می‌شود و به محض دریافت جواب، تشخیص دقیق‌تر پزشکی انجام خواهد شد.

وی افزود: محمدحسین کنعانی‌زادگان هم در جریان بازی با سپاهان، با ضربه روی مچ پا روبرو شد. زیر نظر کادر پزشکی اقدامات اولیه انجام شده است و امروز در ریکاوری هم حضور داشت. امیدواریم بتوانیم او را به دربی برسانیم.

حقیقت درباره کمال کامیابی‌نیا خاطرنشان کرد: کمال هم با مشکل قبلی در ناحیه مچ پا روبه‌رو است و صلاح دیده شد که زیر نظر کادر پزشکی و کادر فنی کارها را دنبال کند و سعی بر این است که بتوانیم او را برای دربی داشته باشیم.

وی درباره امید عالیشاه اعلام کرد: او از ناحیه زانوی چپ دچار تروما شد. اقدامات پزشکی شروع شده است. امروز هم برای تصویربرداری اقدام می‌شود و با دریافت جواب، برنامه درمانی را مشخص می‌کنیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره برنامه واکسیناسیون ملی‌پوشان پرسپولیس، با توجه به عوارضی که ممکن است حضور بازیکن را در تمرین و مسابقه مختل کند، گفت: در این ارتباط با دوستان متخصص عفونی مشورت داشتیم و با توجه به عوارضی که بعد از واکسیناسیون ممکن است ایجاد شود و شرایطی که در آن قرار داریم، قرار شد واکسیناسیون در مقطع بعدی انجام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha