۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۰۸
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 84324935
۱ نفر

برچسب‌ها

مقصران حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم مشخص شدند

شیراز-ایرنا- رئیس دادگستری شهرستان جهرم استان فارس گفت: طبق نظر اولیه کارشناسی و بررسی گزارش‌های نهادهای حاضر در امداد رسانی و معاینه میدانی، مقصران حادثه انفجار و تخریب منزل مسکونی در شهرستان جهرم مشخص شدند.

حمد اسمی، روز دوشنبه با اشاره به اینکه در اظهارنظر اولیه کارشناسی شرکت آبفا و شرکت گاز این شهرستان مقصران وقوع این حادثه هستند، گفت: مطابق این نظر کارشناسی شرکت آبفا جهرم به دلیل آسیب رساندن به کف خواب علمک گاز و شرکت گاز این شهرستان نیز به دلیل عدم بررسی کامل تبعات آسیب به کف خواب علمک گاز به عنوان مقصران این حادثه شناخته و معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه نظریه کارشناسی قابلیت اعتراض دارد بیان داشت: به دلیل ابعاد گسترده حادثه و آسیب ناشی از آن پس از تشکیل این پرونده موضوع با حساسیت توسط دادگستری شهرستان در دستور پیگیری قرار گرفت.

اسمی تصریح کرد: مقصران حادثه مذکور در چارچوب قانون تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت و همه مراحل رسیدگی به این پرونده به صورت شفاف اطلاع رسانی خواهد شد.

 روز پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و در پی اقدام به حفاری اداره آبفا شهرستان جهرم و آسیب به لوله گاز شهری و نشت گاز به فنداسیون یک منزل مسکونی انفجار شدیدی ایجاد شد که باعث فوت سه نفر، مصدوم شدن ٦ نفر، تخریب کامل یک منزل مسکونی و آسیب ۸۰ درصدی به ۲ منزل مسکونی همجوار و آسیب به ٤٠ واحد مسکونی اطراف و همچنین آسیب به ١٥ دستگاه خودرو شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha