خون دانش‌آموزان افغان و مردم فلسطین انتقام سخت را سرعت خواهد بخشید

قم- ایرنا- تولیت حرم حضرت معصومه(س) با صدور پیامی ضمن محکوم کردن جنایت اخیر در افغانستان و فلسطین در روزهای اخیر، گفت: بی‌تردید خون دانش آموزان بی‌گناه افغان و مردم مظلوم فلسطین جریان انتقام سخت را سرعت خواهد بخشید.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی آستان حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سید محمد سعیدی در این پیام آورده است: حوادث تلخ کشتار بی‌رحمانه‌ مسلمانان روزه‌دار افغانستان و فلسطین، در روزهای پاک و سرشار از معنویت رمضان، نشان از اوج خباثت دشمنان درنده‌خوی اسلام ناب محمدی دارد و رد چنگال منحوس شیطان بزرگ در تک‌تک این جنایات بر چهره‌ زنان و دختران و کودکان به خاک و خون کشیده شده، قابل مشاهده است.

وی در این پیام اضافه کرده است: آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث که در تولد نامشروع رژیم صهیونیستی و داعش منفور، نقش اساسی داشته و همواره این‌گونه غده‌های سرطانی را حمایت کرده‌اند، باید بدانند، همچنان که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب کرارا تاکید فرموده‌اند، افول هیمنه پوشالی‌شان حتمی و وعده‌ای صادق است و هرگز این‌گونه اعمال تروریستی، به بقای عمر منحوس و تمدید حضورشان در منطقه کمکی نخواهد کرد.

در این پیام آمده است: بی‌تردید خون دانش آموزان بی‌گناه افغان و مردم مظلوم فلسطین، در رگ‌های جوانان غیور محور مقاومت جریان یافته و جریان انتقام سخت را که عبارت است از خروج کامل آمریکا و ایادی استکباری او از منطقه، سرعت خواهد بخشید.

 سعیدی با محکومیت جنایات این روزها در قدس شریف و افغانستان مظلوم، بیان کرده است: در این حوادث فتنه گون، دست آمران و حامیان این جنایات، از جمله آمریکای خبیث را آلوده‌تر از مباشران سنگدل می‌دانم.

وی ابزار امیدواری کرده است: با طلوع فجر و فرج منجی عالم بشریت ظلمات دنیا پایان یافته و هرچه زودتر صبح ظهور بدمد، که قرآن کریم می‌فرماید: الیس الصبح بقریب؟

روز شنبه هفته جاری تروریست‌ها با یک خودرو بمب‌گذاری‌ شده مدرسه سیدالشهدای دشت برچی در منطقه کوه چهل دختران کابل را هدف حمله قرار داد که در اثر آن ۶۳ تن کشته و بیش از ۱۵۰ تن دیگر زخمی شدند.

قدس و سرزمین‌های اشغالی نیز در ماه مبارک رمضان شاهد درگیری صهیونیست‌ها با مردم فلسطین هستند؛ در تازه‌ترین جنایت، حمله امروز (دوشنبه) نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی به زخمی شدن ۲۷۸ نفر از فلسطینیان منجر شد.

هلال‌احمر فلسطین در تازه‌ترین آمار خود از تلفات امروز درگیری‌های مسجدالاقصی و قدس اشغالی اعلام کرد که ۲۷۸ نفر از فلسطینیان در حملات نظامیان صهیونیست مجروح شدند.

هم‌زمان با قدس اشغالی، بسیاری از شهرهای کرانه باختری و نوار غزه نیز به صحنه درگیری شدید فلسطینیان با اشغالگران صهیونیست در حمایت از ساکنان قدس اشغالی تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha