۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۰۴
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 84324891
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه معمولان: تلاش معلمان در شرایط کرونا نماد ایثار است

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه معمولان گفت: تلاش و زحمات خستگی ناپذیر معلمان در شرایط مقابله با ویروس کرونا، نماد ایثار و از خودگذشتگی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر، حجت الاسلام حسن رضایی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از معلمان نمونه معمولان اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش در شرایط کرونا با همت بلند معلمان این دوران را به دوران شکوفایی علم تبدیل کردند که این خدمات شایسته و قابل تحسین است.

وی بعد فرهنگی را از شاخصه های مهم نظام دانست و افزود: فرهنگیان به عنوان بازوان جامعه اجتماعی، نقش اساسی در تقویت بنیه علمی و فرهنگ دینی در جامعه دارند.

امام جمعه معمولان بیان کرد: معلمان ایثارگران عرصه آموزش هستند و احترام به جایگاه آنها از ضروریات است و همه مردم جامعه و ادارات باید به این امر پایبند باشند.

وی تکریم و بزرگداشت مقام معلم را ارج نهادن به جایگاه رفیع دانش دانست و اضافه کرد: جایگاه، ارزش و نقش بی بدیل معلم در جامعه امروزی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه ما به نوعی مدیون آنان هستیم. 

حجت الاسلام رضایی یادآور شد: کرونا خیلی از چارچوب ها را درحوزه های مختلف جامعه برهم زد و در بخش آموزش نیز کلاس ها از فضای فیزیکی کلاس به عرصه مجازی و بر بستر اینترنت برد که معلمان در این زمینه نیز به خوبی و فعالانه وارد میدان شدند.

وی افزود: به طور قطع و یقین مجاهدت معلمان در سنگر تعلیم و تربیت موجب مصون سازی و پرورش باور های اصیل علمی و دینی در میان دانش آموزان و آحاد مردم است.

امام جمعه معمولان ادامه داد: لازم است ضمن قدردانی از زحمات تمام معلمان، بار دیگر با همت و تعهدی همگانی مصمم تر از همیشه در مسیر تعالی و پیشرفت بخش معمولان گام برداریم.

مدیر آموزش وپرورش معمولان گفت: معلمان در شرایط شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی زحمات زیادی متحمل می شوند، که قابل تقدیر است.

عزیز نظری با قدردانی از زحمات شبانه روزی معلمان در شرایط کرونا، وضعیت تدریس مجازی و فعالیت معلمان در این ایام که مدارس به خاطر شرایط خاص مقابله با بیماری کرونا تعطیل بود در این بخش ارائه کرد.

وی افزود: تکریم فرهنگیان یکی از شاخص های توجه به این قشر زحمت کش و دلسوز است.

مدیر آموزش و پرورش معمولان با گرامی داشت هفته بزرگداشت معلم و تبریک این این ایام به جامعه معلمان بیان کرد: همواره جایگاه و مقام والای معلمان باید مورد تکریم قرار گیرد.

وی پیرامون برنامه های گرامیداشت مقام معلم یادآور شد: هر ساله در هفته معلم، برنامه های متنوعی برگزار می شود و امسال نیز باتوجه به شیوع  ویروس کرونا،مراسم منسجمی بارعایت کامل  پروتکل های بهداشتی درمعمولان برگزارشد.

نظری اضافه کرد: این مراسم به منظور تجلیل از فرهنگیان شاغل و بازنشسته، مدیران، معلمان نمونه متناسب با شأن و منزلت آنان برگزار شد.

در این مراسم از ۱۱ معلم نمونه بخش معمولان با اهدا هدایایی تجلیل به عمل آمد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha