اطلاع رسانی در ایام کرونا و انتخابات نقش کلیدی دارد  

اردبیل-ایرنا _ مشاور استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: اطلاع رسانی در بحث کرونا و انتخابات نقش کلیدی داشته و از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش ایرنا ، غلامحسین غاربی روز دوشنبه در جلسه با اعضای کمیته تخصصی اطلاع رسانی کرونا و ارتباط ویدئو کنفرانسی با مسوولان روابط عمومی فرمانداری های استان بیان کرد: در بحث اطلاع رسانی در خصوص کرونا از زمانی‌که شیوع این ویروس آغاز شد، روابط عمومی و رسانه‌های استان در راستای فرهنگ‌سازی برای استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدامات شایسته‌ای انجام دادند.
وی افزود:تلاش‌های انجام گرفته در خصوص ارتقای فرهنگ برخورد با کرونا در بین مردم از سوی روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها بر همگان واضح و مبرهن بوده و  مسئولان از عملکرد این حوزه قدردانی کرده اند.
غاربی اظهار کرد: برخی از رفتارهای مقابله با کرونا از جمله ماسک زدن در ابتدای شیوع این ویروس برای همه غیرعادی بود ولی هم اکنون با تبلیغات انجام گرفته به یک فرهنگ تبدیل شده است.
وی با تاکید بر ادامه روند اطلاع رسانی، تبلیغات و آگاه‌سازی از سوی روابط عمومی‌ها در این زمینه افزود:  فرهنگ‌سازی برای رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی روابط عمومی‌ها تا زمان رسیدن به  وضعیت سفید کرونا باید ادامه یابد.
مشاور استاندار اردبیل اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در ایام تعطیلی عید فطر لازم است روابط عمومی‌ها نیز اقدامات لازم در راستای فرهنگ سازی برای جلوگیری از مسافرت و تجمعات انسانی را انجام دهند.
غاربی به تولیدات فرهنگی و اطلاعیه‌های کمیته آموزش ستاد کرونا اشاره کرد و خواستار استفاده روابط عمومی ها در فضاهای مجازی حوزه اختیار خود شد.
وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: روابط عمومی ها علاوه بر کرونا در حوزه اطلاع رسانی انتخابات نیز باید تلاش مضاعفی داشته و برای جلب مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند.
غاربی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی بر پایه مردمسالاری دینی بوده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موید این نکته است.
وی افزود: انتخابات چه به لحاظ  داخلی و هم بین المللی سرنوشت ساز بوده و افزایش مشارکت مردم اقدامات تخریبی  دشمنان را ناکام می گذارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha