مکان های ورزشی یاسوج به اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا اختصاص یافت 

یاسوج- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد گفت: تعدادی از مکان های ورزشی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا  اختصاص یافته است.  

مهدی روایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مکان های ورزشی در اختیار ستاد استانی مقابله با کرونا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است. 

وی افزود: چنین اقدام مهمی بر اساس تصمیم اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا و دستور فرماندار شهرستان بویراحمد انجام شده است.   

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد بیان کرد: این مکان های ورزشی شامل سالن سنگنوردی، ووشو و تکواندو، مجموعه ورزشی کوثر بانوان و تختی و پایگاه قهرمانی است. 

روایی عنوان کرد: سالن سنگنوردی و ووشو به عنوان مرکز شماره یک، مجموعه ورزشی کوثر بانوان و پایگاه قهرمانی به عنوان مرکز شماره ۲ و مجموعه ورزشی تختی و سالن تکواندو نیز به عنوان ذخیره طرح ملی واکسیناسیون کرونا در اختیار ستاد استانی مقابله با کرونا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد قرار داده شد. 

وی ابراز داشت: طرح ملی واکسیناسیون کرونا در مکان های ورزشی شهر یاسوج و با تزریق واکسن به افراد بالای ۸۰ سال و بیماران خاص آغاز شده و با جدیت ادامه دارد.  

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha