زمان برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور تغییر کرد

یاسوج- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ خبر داد و گفت: آزمون های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور، به صورت غیر حضوری و بدون تغییر در ترتیب برگزاری، در بازه زمانی اول تا ۲۶ خردادماه برگزار می شود.

دکتر سید سجاد سجادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ،با اشاره به شرایط ناشی از بیماری کووید ۱۹و  لزوم اتخاذ تمهیدات لازم گفت:به منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، امتحانات در ترم جاری،  نسبت به تاریخ قبلی در تقویم آموزشی، زودتر برگزار می شود.

وی افزود: برای سهولت در برگزاری آزمونها،  اساتید مجاز هستند با هماهنگی، آزمون های پایان ترم را در بسترهای متعدد مورد تایید دانشگاه برگزار کنند.
وی همچنین افزود: اساتید می توانند جهت کاهش بار ترافیکی سامانه های آزمون در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمونها را در نوبت ها و زمان های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان با عنوان اینکه آزمون ها صرفا باید از منابع درسی مصوب اعلام شده دانشگاه باشد، اظهار داشت: استفاده از سایر شیوه‌های ارزشیابی برای دروس (گروه  درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذیربط و تایید رئیس استان مجاز است.
وی یادآور شد: شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم های گذشته در نهایت دقت، سلامت ، نظم و آرامش برگزار خواهد شد. 

نزدیک به ۹هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha