مشارکت گسترده مردم در انتخابات، قدرت مضاعفی برای نظام خلق خواهد کرد

قم- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات قم با اشاره به اهمیت و اثرات حضور پرشور مردم در انتخابات، گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات، تهدیدات دشمنان قسم خورده را کم‌رنگ و قدرت مضاعفی را برای نظام خلق خواهد کرد.

به گزارش عصر دوشنبه کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان قم، بیژن سلیمان پور در جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به اهمیت مشارکت انتخابات، بر ضرورت تلاش دستگاه‌ها در جهت تحقق این مهم تاکید کرد و افزود: خوشبختانه مشارکت مردم قم در همه ادوار انتخابات، بالاتر از میانگین کشوری بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد: در این دوره نیز شاهد حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و انقلابی قم در پای صندوق‌های رای باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای انتخابات ۲۸ خرداد در قم، افزود: همه شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور در این استان مهیاست.

سلیمان پور با بیان این‌که برنامه‌ریزی‌ها و امور اجرایی انتخابات در استان به شکل شایسته و  مناسبی در حال انجام است، اضافه کرد: در این مسیر هماهنگی‌های لازم انجام و تعامل و وفاق بسیار خوبی بین هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی وجود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به الکترونیکی بودن انتخابات شورای شهر قم، خاطرنشان کرد: توسط کمیته فناوری اطلاعات باید آموزش‌های لازم به رای دهندگان در خصوص این شیوه از انتخابات ارائه شود.

وی همچنین به اهمیت فضاسازی و تبلیغات محیطی انتخابات اشاره و تصریح کرد: باید تدابیر و تمهیدات لازم در زمینه استفاده از شیوه‌های اثرگذار و طرح‌های بدیع و جذاب برای دعوت و ترغیب مردم به حضور و مشارکت در انتخابات اتخاذ گردد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha