تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و رادیو تهران

تهران- ایرنا-تفاهم نامه همکاری علمی و کارآفرینی رادیو تهران و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی امضا شد.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه شهید بهشتی، این تفاهم نامه به منظور مشارکت و بهره‌گیری از توانایی‌های رسانه برای جذب و پرورش ایده‌های خلاق،  به امضاء دکتر کوروش پرند، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و حمیدرضا صحراگرد، مدیر شبکه رادیویی تهران رسید.

تفاهم نامه همکاری با هدف تسریع و هموار کردن مسیر پرورش و کارآفرینی ایده های علمی و خلاق در راستای شعار سال ۱۴۰۰(تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها) منعقد شد و همکاری دو طرف در جهت پویش ایده باز در برنامه شبکه رادیویی تهران با عنوان «علم بهتر است» میسر می شود.

معرفی ایده های مخاطبان از برنامه «علم بهتر است» رادیو تهران به سمع مخاطبان می رسد و داوری و ارزش گذاری ایده های مخاطبان در پویش ایده باز برنامه مذکور به واسطه داوران در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود. همچنین؛ ارایه راهنمایی و مشاوره تخصصی به ایده های برتر توسط مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود.

برنامه «علم بهتر است» برنامه علمی از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران که چهارشنبه و پنجشنبه ها روی آنتن رادیو تهران می رود. این برنامه رادیویی در جهت معرفی ایده های تکمیل شده و به ثمر رسیده، نیز همکاری خواهد داشت.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرند و در محدوده استان تهران از طریق موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای. ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده رادیو تهران باشند.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha