۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۰
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84324685
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرهای کوتاه از استان اصفهان

اصفهان-ایرنا- کشف ۲۵۵ کیلوگرم مواد مخدر در نایین ، توزیع یک هزار و۷۰۰ سبد حمایتی ناشی از شیوع کرونا در سمیرم و توزیع یک‌ هزار پُرس غذای گرم بین نیازمندان شهرضا از جمله خبرهای کوتاه استان اصفهان است.

نایین

فرمانده انتظامی نایین از کشف ۲۵۵ کیلوگرم مواد مخدر در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد.

سرگرد هادی کیان مهر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای فرعی این شهرستان به یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه اتوبوس مسافربری، مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی سواری در مجموع ۲۰۵ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۱۵۰ کیلو تریاک و ۵۵ کیلو حشیش که در صندوق عقب و زیر صندلی ها جاساز شده بود، کشف شد.

کیان مهر ادامه داد: در این پیوند سه سوداگر مرگ دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی دیگری ، ماموران ایستگاه شهید "شرافت" حین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه اتوبوس مسافربری را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ۵۰ کیلوگرم تریاک از ۶ مسافری که در ساک خود جاساز کرده بودند، کشف و آنان دستگیر شدند.

سمیرم

 کانون خیریه مهر رضوی، یک هزار و ۷۰۰ سبد معیشتی و حمایتی ناشی از شیوع کرونا را در روستاها و شهرهای مختلف سمیرم توزیع کرد.

مسوول این خیریه در سمیرم با اشاره به توزیع این سبدها از دهه دوم ماه مبارک رمضان تا روز قدس اظهار داشت: سرجمع هزینه این سبدها ۱۰ میلیارد ریال است.

به گفته اسکندر پیرمرادیان، شماری از این بسته‌ها در روستاها بویژه مناطق زلزله‌زده بخش پادنای بزرگ در جنوب سمیرم توزیع شد.

وی تصریح کرد: همزمان با گرامیداشت روز قدس نیز اعضای این خیریه اقدام به توزیع حدود ۳۵۰ سبد حمایتی بین خانوارهای محروم محلات حاشیه‌ای شهر سمیرم و چند روستای اطراف کردند.

زهرا طایی مدیر موسسه آبشار عاطفه‌ها در سمیرم هم از توزیع ۲۰۰ سبد کالا در شب‌های قدر خبر داد و گفت: بخشی از این کمک‌ها بین ایتام تحت پوشش این خیریه توزیع شد.

شماری از مردم شهر حنا از توابع شهرستان سمیرم نیز ۱۵ هزار قرص نان پختند و آن را به شهر زلزله زده سی سخت ارسال کردند.

شهرضا

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا گفت: مرحله اول طرح ضیافت همدلی با توزیع یک‌ هزار پُرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان اجرا شد.

فرهاد عرب خاطرنشان کرد: ۱۵۰ میلیون ریالی از محل درآمد موقوفات شهرستان برای اجرای این طرح خداپسندانه در نظر گرفته شد.

وی افزود: ۱۰ هزار قرص نان نیز به ارزش ۵۰ میلیون ریال بین نیازمندان و اقشار حاشیه ای شهر و روستاها توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا هم با اشاره به اجرای طرح اطعام حسنی با مشارکت دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و مهد قرآن، از تهیه و توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان خبر داد.

سرهنگ مسعود اکبری افزود: همه مراحل طبخ و بسته بندی غذا با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha