۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۱۵
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84324426
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقال یک تن و ۹۰۰ کیلوگرم تریاک در کرمان ناکام ماند

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال یک تن و ۹۰۰ کیلوگرم تریاک، کشف هفت قبضه سلاح ممنوعه و دستگیری سه متهم در عملیات رزمندگان پلیس خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا  ناظری روز دوشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و پلیس شهرستان قلعه گنج با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مسلح برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی ادامه داد: ماموران با رصد مستمر تحرکات اعضای این باند، خانه روستایی قاچاقچیان را در حاشیه شهرستان قلعه گنج که برای آماده سازی و انتقال مواد مخدر در نظر گرفته بودند، شناسایی کردند و بلافاصله با طرح ریزی عملیاتی منسجم این مکان را تحت محاصره خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در ادامه بیان کرد: ماموران ضمن هماهنگی قضایی به محل مورد نظر ورود کردند و در بازرسی از ۲ دستگاه وانت نیسان و کاپرا پارک شده در این مکان یک تن و ۹۰۰ کیلو و ۲۴۵ گرم تریاک، هفت قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات کشف و سه قاچاقچی را دستگیر کردند.

سردار ناظری در پایان با اشاره اینکه متهمان دستگیر شده از اعضای یک خانواده بودند، خاطرنشان کرد: اعضای این باند قاچاق مواد مخدر که قصد داشت چنین محموله سنگینی را از طریق مناطق کویری به استان های همجوار انتقال دهد با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان پلیس ناکام ماند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha