هتریک قهرمانی لژیونرهای ایرانی در لیگ هندبال رومانی

تهران- ایرنا- تیم دینامو بخارست که ۲ ملی‌پوش هندبال کشورمان را در اختیار دارد موفق شد با پیروزی در این هفته، قهرمانی خود را قطعی کند.

به گزارش ایرنا، تیم هندبال دینامو بخارست رومانی که «سعید حیدری‌راد» و «سیدعلیرضا موسوی» ۲ ملی‌پوش هندبال ایران را در اختیار دارد،  در هفته بیست و ششم مسابقات زیمبریلور لیگ رومانی به مصاف تیم بایاماری رفت که دینامو موفق شد با حساب ۳۱ بر ۲۵ حریف خود را شکست دهد و قهرمانی خود را قطعی کند.

در این دیدار «سیدعلیرضا موسوی» در خط دفاعی روز خوبی را پشت‌سر گذاشت و از ارکان اصلی پیروزی تیمش در این مسابقه بود و «سعید حیدری‌راد» به علت مصدومیت جزئی از ناحیه کشاله درون دروازه تیمش قرار نگرفت.

تیم هندبال دینامو بخارست در شرایطی تیم بایاماری را از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد که تا پایان فصل، ۲ هفته دیگر باقی مانده است.

دینامو در حال حاضر با یک بازی کمتر ۷۳ امتیازی است و تا پایان لیگ ۱۶ تیمی رومانی ۲ مسابقه دیگر را پیش‌رو دارد که با توجه به ۵ امتیازی که با تیم دوم جدول یعنی توردا فاصله دارد، قهرمانی‌اش قطعی است و ۲ بازی پایانی تشریفاتی خواهد بود.

دینامو بخارست با این قهرمانی سومین قهرمانی پیاپی جشن می‌گیرد و پس از آن خود را برای مسابقات جام حذفی رومانی که خرداد ماه برگزار می‌شود، آماده می‌کند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha