آمادگی آسایشگاه کهریزک برای دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خیریه کهریزک از آمادگی این موسسه برای دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محمد علی احمدی تنکابنی افزود: امسال نیز به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری نماز با شکوه عید سعید فطر در محل آسایشگاه کهریزک مقدور نیست، اما این موسسه آمادگی دارد از روش های مختلف فطریه و کفاره روزه‌داران عزیز را دریافت کند.

وی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی ۳ هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اوتیسم در این مؤسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند فطریه، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به این مؤسسه اهدا کنند. در دو روز تعطیلات عید سعید فطر صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از ۴۰۰ نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه شده است.

احمدی تنکابنی با بیان اینکه امسال همچون سالیان گذشته از مردم نوعدوست و دین باور شهر و کشورمان برای مشارکت معنوی دعوت می‌کنیم، اظهار داشت: از محل مشارکت‌های مردمی قسمتی از هزینه‌های زندگی خانواده بزرگ و ۳ هزار نفری کهریزک تأمین می‌شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه خیریه کهریزک گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا تماس با سامانه ۴۲۱۱۴۰۰۰ دفتر جلب مشارکت‌های مردمی درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به توانخواهان داشته باشند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha