اخبار انتظامی قزوین از کشف مواد مخدر تا دستگیری مسافرنماها

قزوین - ایرنا - عملیات مشترک پلیس قزوین و غرب تهران در کشف ۸۰ کیلو تریاک ، دستگیری سارق احشام در بوئین زهرا ، دستگیری مسافر نما ها با بش از ۵ کیلو مواد مخدر در قزوین و کشف۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در قزوین از جمله خبرهای انتظامی روز دوشنبه استان قزوین است.

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۸۰ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس غرب تهران و دستگیری یک سوداگر مرگ در این خصوص خبر داد.

سردار "علی ابراهیمی" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی در امر حمل و خرید و فروش مواد مخدر در غرب تهران مطلع شدند.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با غرب تهران و هدایت عملیاتی و انجام هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب تهران با ورود به منزل متهم مقدار ۸۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: در این خصوص یک دستگاه سمند توقیف و متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.
سردار ابراهیمی در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری های درون سازمانی در ناجا به منظور برخورد قاطع با سوداگران مرگ، از مأموران پر تلاشی که در کشف این محموله نقش آفرین بودند، قدردانی کرد.

دستگیری سارق احشام در بوئین زهرا
فرمانده انتظامی شهرستان "بویین زهرا" از دستگیر یک نفر سارق و کشف ۹راس گوسفند سرقتی در این شهرستان خبر داد .
سرهنگ "حسین رشیدتبار" اظهار داشت: درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت احشام با یک دستگاه پیکان وانت در یکی از روستاهای بخش مرکزی موضوع دستگیری سارقان بلافاصله در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با اعلام موضوع به واحد های گشت، یکی از گشت های انتظامی خودرو وانت را مشاهده و دستور ایست داده که راننده بی توجه به دستور ایست پلیس به سمت مزارع متواری میشوند.
فرمانده انتظامی شهرستان بویئن زهرا عنوان کرد: پس از تعقیب و گریز ، سارقان ب پس از رها کردن خودرو متواری که یکی از سارقان دستگیر و به همراه خودروی حامل احشام به پلیس آگاهی منتقل و تعداد ۹ راس گوسفند مسروقه تحویل مالباخته شد.
سرهنگ رشید تبار در پایان گفت: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده و تلاش برای دستگیری سارقان متواری ادامه دارد.
وی در پایان ازز شهروندان خواست :هر گونه اخبار موارد مشکوک را با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. .

دستگیری مسافر نما ها با بش از ۵ کیلو مواد مخدر در قزوین
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف ۵ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی در یک عملیات پلیسی در شهرستان قزوین خبر داد.
سرهنگ "بیژن خدایی" ، گفت: روز گذشته ماموران یگان امداد هنگام کنترل خودروهای عبوری به ۲نفر مسافر اتوبوس مشگوک شدند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از وسایل همراه وی ۵ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

کشف۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در قزوین
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در شهرقزوین خبر داد.
سرهنگ "داود عبدالمالکی" در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام تبادل اطلاعاتی با پلیس استان زنجان از تصمیم یکیاز قاچاقچیان در انتقال مقادیر زیادی کالای دخانی در محور "زنجان -قزوین" مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران با تعقیب و مراقبت و کنترل محورهای مواصلاتی "قزوین-زنجان" یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل کالای قاچاق را شناسایی و آن را در ورودی شهر قزوین متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: در بازرسی صورت گرفته از خودرو مذکور ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
این مقام انتظامی ارزش کالاهای دخانی قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان در حدود ۷۵۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: متهم دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha