۱۹ تعاونی مسکن در استان قزوین مشغول به فعالیت هستند

قزوین – ایرنا – مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ۴۵۷ تعاونی مسکن استان، هم اینک ۱۹ تعاونی مسکن مهر دارای پروژه و ساخت و ساز هستند.

سید جلیل حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  قرار بود در استان ۱۸ هزار و ۸۲۷ واحد مسکن مهر در قالب قرارداد مسکن مهر و سه جانبه ساخته شود که تا به امروز ۱۸ هزار و ۷۳۱ واحد تکمیل و به اعضا تحویل داده شده است.

وی اضافه کرد: از مجموع ۱۸ هزار و ۸۲۷ واحد مسکن مهر در استان، ۱۴ هزار واحد در قالب مسکن مهر و چهار هزار و ۸۲۷ واحد در قالب قرارداد سه جانبه بوده که از مجموع واحدهای مسکن مهر فقط ۹۶ واحد باقی مانده است.

این مسوول گفت: این واحدهای باقی مانده هم اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در اسرع وقت تکمیل و به اعضا تحویل داده می شوند و پرونده مسکن مهر در استان بسته خواهد شد.

حسینی گفت: با بسته شدن پرونده مسکن مهر، قزوین جزو استانی هایی است که ۱۰۰ درصد تعهد خود را در این زمینه انجام داده است.

وی با اشاره به واحدهای مسکن مهر باقی مانده، گفت: سه تعاونی مهر بسیجیان آبیک، مهر ۱۶ قزوین و مهر یک البرز هم اینک دارای ساخت و ساز و فعالیت هستند که امیدواریم هرچه سریعتر واحدهای خود را تکمیل کرده و به اعضا تحویل دهند.

این مسوول اضافه کرد: پروژه های جدید تعاونی مسکن در استان در قالب طرح ملی اقدام مسکن آغاز خواهد شد که هم اینک در مرحله ثبت نام و شناسایی افراد واجد الشرایط قرار دارد.

در حال حاضر ۸۲۵ تعاونی فعال در قالب تعاونی‌های مختلف با ایجاد ۱۰ هزار و ۳۳۳ فرصت شغلی در استان قزوین فعالیت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha