۹۰ راس دام قاچاق در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از کشف ۹۰ راس دام قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در محور "کرمانشاه به بیستون خبر داد.

سرهنگ جلیل سلطانی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشتزنی در محورهای مواصلاتی کرمانشاه به یک دستگاه کامیون حامل احشام مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی انجام شده از کامیون توقیفی، ۹۰ راس گوسفند قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

سرهنگ سلطانی همچنین از دستگیری ۳ نفر در این خصوص و معرفی آنها به دستگاه قضایی جهت صدور حکم خبر داد.

۲ تن برنج احتکار شده در سرپل ذهاب کشف شد

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب نیز از کشف ۲ تن برنج احتکار شده ایرانی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال با تلاش ماموران پلیس شهرستان خبر داد.

سرهنگ منوچهر رضایی گفت: پس از اطلاع ماموران از وجود مقدار زیادی برنج احتکار شده در در یک واحد صنفی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و کشف محل احتکار نسبت به انجام بازرسی لازم پس از هماهنگی با مقام قضایی اقدام کردند.

سرهنگ رضایی افزود: در جریان این بازرسی ۲ تن برنج احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال کشف و صاحب آن نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha