۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84324047
۰ نفر

برچسب‌ها

 باند قاچاق سلاح در اصفهان متلاشی شد
عکس آرشیوی است

اصفهان -ایرنا- ماموران انتظامی استان اصفهان موفق به شناسایی و دستگیری اعضای یک گروه قاچاق سلاح در این خطه شدند.

به گزارش ایرنا به نقل پایگاه اطلاع رسانی پلیس، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان اصفهان روز دوشنبه گفت که از این باند ۲۷ قبضه انواع سلاح گرم کشف شده است.

سرهنگ  جهانگیر کریمی افزود : ماموران پلیس امنیت عمومی استان اصفهان پس از انجام اقداماتی اطلاعاتی از تردد قاچاقچیان اسلحه در یکی از محورهای غربی استان مطلع و وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان که اعضای یک باند ۳ نفره بودند در پوشش مسافرت و به وسیله ۲ دستگاه خودروی سواری پیکان در حال انتقال اسلحه بودند، تصریح کرد: متهمان توسط ماموران پلیس امنیت عمومی اصفهان در یکی از ورودی‌های این شهر شناسایی و خودروی آنها متوقف شد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده ۱۰ قبضه کلت کمری و ۱۷ سلاح شکاری که به طور حرفه ای در سقف یکی از خودروها جاساز شده بود، کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این رابطه ۳ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

کشف ۲۰۵ کیلوگرم تریاک در نایین 

همچنین  جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۰۵ کیلو مواد مخدر در بازرسی از یک سواری پژو  در نایین خبر داد.

سرهنگ  محمدرضا هاشمی فر  افزود : ماموران انتظامی شهرستان نایین حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو در مجموع ۲۰۵ کیلو مواد مخدر شامل ۱۵۰ کیلو تریاک و ۵۵ کیلو حشیش که در صندوق عقب وزیر صندلی‌های خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در این خصوص ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 علاوه بر این روز گذشته  ماموران انتظامی نایین موفق به کشف ۲۲۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک  از یک دستگاه کامیون عبوری شده بودند.

سرگرد هادی کیان مهر فرمانده انتظامی نایین گفت که ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نایین حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ۲۲۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که به طور حرفه ای زیر بار گوجه فرنگی جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین ادامه داد: در این خصوص راننده کامیون دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha