فرمانده بسیج اردستان: رسانه‌ها امیدآفرینی کنند

کاشان - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: در برهه کنونی که هجمه زیادی از سوی دشمن به نظام‌ جمهوری اسلامی وارد می‌شود، رسانه‌ها و دیگر دستگاه‌ها باید داشته‌های نظام و انقلاب را بیشتر مورد توجه قرار داده و با ترزیق امید به جامعه، در بین مردم و به ویژه نسل جوان امیدآفرینی کنند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی ابراهیمی شامگاه یک شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: گاهی احساس می شودیک ناامیدی در بین جوانان ایجاد شده که این خواست دشمن است و ضرورت دارد خدمات و اقدام های اساسی نظام برای مردم‌ بازگوشده امید آفرینی در جامعه افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی که کشور درگیر مشکلات‌ مختلفی است دشمن با سوءاستفاده از این موقعیت، زیر سووال بردن کلیت و جداسازی مردم از نظام اسلامی را دنبال می‌کند.

به گفته وی، دشمن تلاش می‌کند با راه‌اندازی پویش‌های رسانه‌ای و در فضای مجازی چنان وانمود کند که مردم از نظام خسته شده‌اند و فاصله گرفته‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان با اشاره به سالروز تاسیس بسیج سازندگی اظهار داشت: در یکسال گذشته این مجموعه خدمات زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله در ساخت مسکن محرومان، کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت، لایروبی قنات‌ها و کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی ساخت یک مسکن در این منطقه، کمک ۵۰ میلیون تومانی به عتبات عالیات و کمک به آزادی زندانیان غیرعمد با همکاری بخش مردمی انجا داده و این کمک‌ها و خدمات همچنان ادامه خواهد داشت.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به موضوع انتخابات خاطرنشان کرد: بدنه سپاه و بسیج تلاش دارد طوری عمل کند که موجب حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان اظهارداشت: این نیرو به هیچ وجه در مصادیق وارد نخواهد شد و اجازه چنین کاری را هم ندارد و فقط برای زمینه‌سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش می‌کند.

وی با اشاره به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درباره نامزدهای ریاست جمهوری، حضور پرشور مردم در انتخابات و ویژگی‌های نامزدها تصریح کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب است و باید ظرفتیت نامزدها را با برنامه‌های کاربردی و اهداف آنان شناخت.

خبرنگاران با ترفندهای رسانه‌ای دشمن مقابله کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان با بیان اینکه‌ دشمن در فضای مجازی و از طریق رسانه ها با ساخت برنامه‌های مختلف تلاش دارد مردم پای صندوق های رای نیایند، گفت: خبرنگاران‌، رسانه‌ها و فضای مجازی باید با برجسته کردن داشته‌ها و اقدام‌های نظام اسلامی و تدوین برنامه‌های کاربردی به مقابله با ترفند رسانه‌ای دشمن بپردازند.

سرهنگ ابراهیمی با قدردانی از خدمات خبرنگاران و رسانه‌ها درخصوص انتشار اخبار و رویدادهای اردستان که‌ زمینه آگاهی و امید آفرینی در ببن اقشار مختلف را به وجود آورده است، افزود: اکنون زمان مطالبه‌گری است و اصحاب رسانه که بیشترین تاثیر را در انتخابات دارند و می توانند آمدن و یا نیامدن مردم پای صندوق های رای را رقم بزنند باید از این فرصت استفاده کرده و از نامزدهای شوراهای شهر و روستا برنامه و ایده کاربردی درخواست کنند تا مردم با شناخت بیشتر و بهتر بتوانند فرد واجد شرایط را انتخاب و از این طریق به عمران و آبادانی محل سکونت خود کمک کنند.

وی اضافه کرد: نیازمند کمک رسانه‌ها در رابطه با انتخابات هستیم و باید کاری کنیم که تعهد خود به شهدا را عملی کرده و برای نظام و کشور اثرگذار و در مقابل دشمن حرف برای گفتن داشته باشیم.

شهرستان اردستان با افزون بر ۴۲ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha