نویدکیا: بازیکنانم در نیمه دوم فوق‌العاده کار کردند

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازیکنانم در نیمه دوم دیدار مقابل پرسپولیس، بازی خوبی انجام دادند و فوق‌العاده کار کردند.

به گزارش ایرنا، مُحرم نویدکیا، شامگاه یکشنبه در نشست خبری مجازی افزود: هر ۲ تیم بازی پایاپایی را در نیمه نخست ارائه کردند اما تیم ما نسبت به دیدارهای گذشته‌اش خیلی سرحال نبود.

وی یادآور شد: وقتی تیم‌های اول و دوم لیگ برتر بازی دارند، طبیعی است که فشار آن روی بازیکنان، کادر فنی و داوران زیاد است.

نویدکیا اظهار داشت: در نیمه نخست، بازی سرحالی را انجام ندادیم و در نیمه دوم از نظر ایجاد موقعیت، بازی روند معمولی داشت با این حال از لحاظ دوندگی و درگیری‌های داخل زمین، بازی سنگینی بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما تا وقتی گل نخورده بود، معمولی بازی می‌کرد اما بعد از دریافت گل با ارائه یک بازی خوب، فرصت‌های زیادی خلق کرد و حتی یکی دو صحنه مشکوک به نفع ما رُخ داد که به اعتقاد کارشناسان، پنالتی بود.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: بعد از دریافت گل، بخوبی به روند بازی برگشتیم و با موقعیت‌سازی، از فضاها استفاده کردیم و به گل رسیدیم و بازی فوق‌العاده خوبی انحام دادیم.

وی افزود: دیدار امشب از لحاظ موقعیت‌سازی، بازی زیبای نبود اما از لحاظ دوندگی و بازی فیزیکی، سنگین بود.

نویدکیا با اشاره به حضور هواداران و همراهی اتوبوس حامل بازیکنان تیم سپاهان تا ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: بارها به هواداران گفته‌ایم که با اقدام شما، ما مسیر۲۰ دقیقه‌ای تا

ورزشگاه را  ۷۰ دقیقه طی می‌کنیم که برای تیم سپاهان خیلی سخت و سنگین است .

سرمربی تیم سپاهان اصفهان از هوداران تیمش خواست تا صرفا در ورودی هتل ابراز احساسات کنند و اجازه دهند تا اتوبوس حامل بازیکنان این تیم سرِ وقت به ورزشگاه برسد.

وی همچنین گفت: با اینکه پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های ایران است اما متوجه شدم که از روی نیمکت به بازیکنان این تیم می‌گفتند که خودشان را روی زمین بیفکنند که این امر برای کسب یک یا سه امتیاز یک بازی، فاجعه بار است.

به گزارش ایرنا؛ دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان  اصفهان برگزار شد که در پایان، این دیدار جذاب و تماشایی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha