مدیرکل راهداری : سیل محور گلباف - حرمک استان کرمان را بست

کرمان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل و طغیان رودخانه باعث آب برگی و بسته شدن محور گلباف - حرمک این استان شده است.

سیدعلی حاج‌سیدعلیخانی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه های استان کرمان، این محور تا اطلاع بعدی بسه می باشد.

وی با تاکید بر اینکه راهداران در حال باز گشایی محور می باشند اظهار داشت: تلاش راهداران به صورت مداوم تا بازگشایی این مسیر ادامه دارد. 

مدیرکل‌راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به ضرورت حضور عوامل پلیس راه در محور یاد شده و ضرورت استفاده از مسیر جایگزین، همچنین به مردم توصیه کرد: رانندگان هنگام رانندگی در شرایط بارش باران و احتمال سیل و آب گرفتگی مسیل ها با سرعت مطمئنه برانند و به علائم راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

بخش گلباف در فاصله بیش از ۱۰۰ کیلومتری کرمان قرار دارد و بارش باران بهاری امروز (یکشنبه) مهمان مناطق مختلف استان به ویژه شهرستان کرمان بود.

بارش باران طی روزهای گذشته موجب خسارت ۲۶ میلیارد تومانی به راه‌های استان کرمان شد و متاسفانه موجب کشته شدن ۶ تن از کارکنان حوزه اتفاقات اداره برق شهرستان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha